Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. «ГдеБар» на розі Володимирської та Саксаганського

«ГдеБар» – це новий бар на перетині вулиць Володимирської та Саксаганського. У закладі пропонують коктейлі за демократичними цінами, а в інтер’єрі зробили ставку на ідею з дверима. За «ГдеБар» відповідає Олексій Котік – бар-менеджер ресторану Tin Tin і колишній бармен Gimlet. Відкриття бару в тестовому режимі відбулося в лютому.

blank

blank«ГдеБар»

Де: м. Київ, вулиця Володимирська, 82-А

Коли: 15:00-23:00 (з неділі по четвер), 15:00-02:00 (п’ятниця та субота)

Телефон: 097 880 82 82

Facebook

Ідея

«”ГдеБар” – це бар від друзів для друзів», – розповідають співзасновники закладу. Бар відкрили дві пари: Маргарита та Павло Матусяк, а також Діана та Андрій Морозови. Для чотирьох співвласників це перший досвід у сфері гостинності, але вони кажуть, що давно хотіли відкрити власний заклад. «Тривалий час я працював в IT-сфері, але мені завжди хотілося створити щось із фізичним результатом роботи», – розповідає Павло. «Після відкриття ми вже зрозуміли, що фідбек від гостей бару ти отримуєш одразу», – додає Діана.

У «ГдеБар» кажуть, що хочуть створити бар, де люди могли б відпочивати і відволікатися від роботи. «Ми зібрали всіх друзів на відкриття, і найкращим компліментом, який ми почули, було “У вас, як удома”», – каже співзасновниця Маргарита.

blank
blank
blank

У концепції закладу ставку зробили на ідею з дверима – до цього підштовхнув обраний неймінг, розташування у колишньому приміщенні квест-кімнати та можливість увійти до закладу з двох боків будівлі. Обіграли цю фішку, використавши для декорування локації двері, які спеціально для закладу шукали на OLX.

Наразі заклад працює в тестовому режимі. З часом власники хочуть перевести його на режим роботи з 12:00.

Місце

«ГдеБар» працює в цокольному приміщенні житлового будинку на вулиці Володимирській, неподалік від перетину з вулицею Саксаганського. Раніше у цьому приміщенні працювала квест-кімната. «Ми хотіли знайти місце в центрі, ця локація сподобалася розташуванням і тим, що це не підвальне, а цокольне приміщення», – розповідає співзасновник Андрій Морозов.

blank
blank
blank

У закладу дві зали: в основній розташували контактну барну стійку та сидячі посадкові місця, а в іншій – кілька посадок і високих дерев’яних столиків. Загалом у просторі близько 90 квадратних метрів і 40 посадкових місць. Влітку також є можливість облаштувати сезонні майданчики біля двох входів у заклад.

blank
blank
blank
blank

Інтер’єр власники готували самі, посилалися на референси з подорожей Європою та власне бачення проєкту. Дерев’яні двері, за концепцією, використали для декорування стіни напроти входу, а також облаштування барної стійки. Також використали вінтажні меблі з OLX: лавки, столи та стільці.

Бар

blank

«Хочемо, щоб люди приходили до нас і не хвилювалися, скільки коктейлів можна собі дозволити. Зараз у нас максимальна ціна на позицію – 120 гривень», – кажуть у «ГдеБар». На всі коктейлі у закладі встановили єдину ціну – 120 гривень. Також пропонують вино по 80 гривень за келих, чарки міцного алкоголю по 70 гривень, а також пиво і сидр по 40 гривень за 0,3 літра.

blank
blank

«Це зрозумілий бар зі зрозумілими напоями», – визначає формат бар-менеджер Олексій Котік. Також у команді бару Володимир Мельник, який також працює в Tin Tin.

blankЗ коктейльної карти:

El Paloma – 120 грн

Christmas Mule – 120 грн

Sailor Sour – 120 грн

Berry Negroni – 120 грн

Rose Spritz – 120 грн

Reach Peach – 120 грн

Beaches Daiquiri – 120 грн

Thai Boulevardier – 120 грн

blank
Фото «ГдеБар»

У коктейльній карті «ГдеБар» вісім твістів на класичні коктейлі. Наприклад, пропонують Berry Negroni з ягідним джином, Thai Boulevardier бурбоном на лемонграсі і Christmas Mule з імбирним елем.

Обкладинка та фото: Євген Карєв для Barout