Заклад Hendrick’s Bar почав роботу у Львові на вулиці Миколи Вороного. Це другий заклад під цим брендом в Україні після бару на вулиці Хмельницького в Києві.
Як і перший Hendrick’s Bar, львівський працює разом із бургерною True Burger Bar. Потрапити до бару можна, спустившись у підвал в приміщенні True Burger Bar. Відкриття закладів відбудеться 12 лютого о 18:00.

«Hendrick’s Bar Lviv – класичний і водночас дуже сучасний коктейль-бар з великим вибором коктейлів та приємним інтер’єром. Не speakeasy, але приховане від сторонніх очей та міської метушні місце в історичному центрі міста на вулиці Миколи Вороного», – розповідають у закладі.
Додають: «В обох барах однакові цінності: неперевершений сервіс, затишна атмосфера, витончена подача коктейлів, їхній смак та найкраща команда барменів-професіоналів».



За бар відповідає бар-менеджер Hendrick’s Bar і True Burger Bar Надір Кучкаров. Переможець World Class Ukraine 2017 налаштовує процеси в закладі, на першому етапі роботи закладу за нього відповідатиме Степан Маринюк. «Бармени відчувають смак та слухають гостя. Готують коктейлі так, що смакові рецептори “вибухають” від нових відчуттів. Молоді, красиві, захоплені – професіонали своєї справи», – кажуть у закладі.

У барній карті Hendrick’s Bar Lviv – міцний алкоголь та близько 30 коктейлів, список яких постійно оновлюють. «Серед них класичні та авторські коктейлі, а також “коктейлі-мандрівники” – рецепти з кращих барів усього світу», – додають у барі.
Серед іншого пропонують коктейлі H&H Negroni на джині Hendrick’s й Campari, витриманому в бджолиному воску, Millionaire Cup на темному ромі, абрикосовому лікері та бобах тонка, а також Don’t Think About Feijoa з джином, сиропом фалернум і сичуанським перцем. Ціни – від 168 до 208 гривень.
За новий Hendrick’s Bar відповідала студія YOD Design Володимира Непийводи та Дмитра Бонеска, а за True Burger Bar – дизайнерка Йова Ягер.
Hendrick’s Bar Lviv працюватиме лише чотири дні на тиждень: у середу та четвер з 18:00 до 01:00, у п’ятницю та суботу – з 18:00 до 03:00.
- Раніше Barout розповідав про нові заклади у Львові: бар із текілою і мескалем Que Pasa від білоруських власників, кафе-бар Papi від власників Port Wine Bar і заклад «Не мамкай» із коктейлями та пельменями.
- Також ми розповідали про бармена Hendrick’s Bar Ореста Середяка в рубриці «Бармен тижня».
Адреса: вулиця Миколи Вороного, 3
Режим роботи: 18:00-01:00 (середа і четвер), 18:00-03:00 (п’ятниця і субота)
Обкладинка та фото: Hendrick’s Bar Lviv