Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Pink Room Speakeasy Bar на площі Льва Толстого

Ідея

Pink Room Speakeasy Bar – це запуск у новому приміщенні бару, який працював у будівлі кінотеатру «Київ» із 2016 по 2017 рік. Утім, у закладі наполягають – хоча новий Pink Room зберіг найкращі риси оригінального проєкту, мова йде про новий заклад і нову історію. «Зараз це абсолютно новий бар, який побудували два друга і партнери Сергій Куцарський і Олександр Рудяков», – кажуть у барі.

У Pink Room кажуть, що зберігають формат спікізі-бару. «Спікізі-бари у Києві можна перерахувати на пальцях однієї руки. Ми – один із таких закладів. Адже більшість нових барів – або коктейльні, або твістові, або класика, або все разом», – каже старший бармен Олександр Задоя, який запускав заклад ZVD і працював у BAO Modern Vietnamese Cuisine та Mozgi Bar.

Місце

«Звідки з’явилася ідея відновити Pink Room? Справа в тому, що свого часу в нас не було ідеї зачинятися. Це був успішний проект, який мав свою аудиторію. Просто нам дуже підняли ціну на оренду», – розповідає засновник оригінального Pink Room Сергій Куцарський. Нове приміщення, розташоване у сусідній із кінотеатром «Київ» будівлі, знайшли випадково разом із новим партнером Рудяковим, який працює політтехнологом. «Ми вже збиралися їхати дивитися на будинок на Пушкінській, але раптом з’явився цей варіант», – каже Рудяков.

Вхід до Pink Room можна впізнати за темними матовими сходами на вулиці Великій Васильківській. У приміщенні, в якому близько 30 років працював ювелірний магазин, облаштували близько 30 посадкових місць. «На піку можемо вмістити 40-50 людей – це щоб усі могли нормально дихати», – каже Рудяков.

В інтер’єрі зберегли акцент на дзеркальну поверхню на стелі та рожевий колір, який у першому Pink Room символізував колір ще однієї зали кінотеатру «Київ». Зберегли й неоновий напис “Shhh”. «Правда, одну букву довелося доробити, тому що її розбили», – сміється Куцарський. Ще одна рима з кінотеатром – стільці, що нагадують ряд у кінозалі. Як і інші меблі, їх зробили спеціально для бару. Улітку біля входу планують облаштувати невеликий літній майданчик.

Бар

У тестовому режимі в Pink Room пропонують 30 коктейлів, до офіційного запуску хочуть залишити два десятки напоїв. Наприклад, у карті коктейлі на горілці (159-219 грн), мартіні (149-169 грн), джині (179-219 грн), текілі (179-219 грн), ромі (189-249 грн), віскі (179-209 грн) та ігристому вині (169-199 грн). Серед них – два коктейлі з карти першого Pink Room, Old Spiced та Infidelidad.

«Якщо відверто, я навіть не знаю, які коктейлі були у старому Pink Room», – розповідає старший бармен Задоя. Натомість пропонує звернути увагу на твісти на класику на зразок Fancy Tonic (189 грн) та East Side Gimlet (179 грн). «Bloody Mary на текілі – класичний мексиканський варіант. Tequila Colada з того ж напрямку», – перераховує твісти бармен.

  • Bombay & Tonic – 149 грн
  • Le Fizz – 159 грн
  • Grapefruit Sour – 169 грн
  • Aperol Spritz – 179 грн
  • Tequila Colada – 199 грн
  • Green Peace – 219 грн
  • Jack Honey Smash – 179 грн
  • Applejack Sour – 189 грн

Окрім того, у нового Pink Room є меню з десяти позицій. Шеф-кухар Денис Держун (Smorrebrod, Senator) радить скуштувати, наприклад, лосось-гравлакс із огірком, редискою та цільнозерновим хлібом, а також капусту під карамельним соусом. «Ми в першу чергу бар, але хотіли б, щоб люди могли в нас і перекусити», – кажуть співзасновники.

Гравлакс у Pink Room Speakeasy Bar

Формат: спікізі-бар
Адреса: вулиця Велика Васильківська, 17-А
Коли: 14:00-01:00 (з вівторка по четвер), 14:00-04:00 (п’ятниця) – тестовий режим
Facebook


Обкладинка: Ярослав Друзюк
Фото: Pink Room