Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. «Ароматичний бар» Flacon в Одесі

Заклад Flacon Cocktails & Perfume почав роботу на вулиці Пушкінській в Одесі. Особливість формату – коктейлі, акцент у яких роблять на ароматичний профіль. «Ми хочемо переосмислити терміни “смак” та “аромат”», – розповідає Barout співзасновник Владислав Романишин.

«Завзичай під словом “смак” ми маємо на увазі те, що здатні сприйняти рецепторами рота. Це дескриптори на зразок солодкого, гіркого, солоного та кислого. Але, коли ми ідентифікуємо певний продукт і говоримо, що щось є солодким (наприклад, солодке, як банан чи диня), насправді це не відчуття солодкості, а аромат. Тому ми вирішили створювати напої, спираючись на їхній ароматичний профіль, а також черпати натхнення у професії парфюмера», – описує концепцію закладу співвласник Flacon Романишин, який також є бренд-бартендером одеської ресторанної компанії Synergy Group (Sabaneev, YUG, Foundation Coffee Roasters). 

Коктейльну карту закладу назвали «Вдыхая Вкус». Наприклад, у ній є коктейлі у флаконах Elysium (189 грн за 90 мл) на основі трав і прянощів, Maui (189 грн за 150 мл) з манго і саусепом та Lady In Red (189 грн за 150 мл) з малиною, абрикосом і грейпфрутом. Кожен коктейль у розділі пропонують і в безалкогольному варіанті.

«Ми часто акцентуємо увагу на смаку продуктів і навіть не задумуємося, що саме завдяки ароматам можемо його відчути», – кажуть у Flacon.

«Використовуючи відтінки аромату, а також їхні несподівані поєднання, ми прагнемо не просто наповнити флакон, а розповісти історію. Історію, яка для кожного, хто до неї доторкнеться, розкривається відчуттями та переживаннями. Можливо, зовсім новими. Можливо, тонкими спогадами з минулого», – пояснюють у Flacon.

Окрім того, пропонують напої з розділу Neoclassic Cocktails: наприклад, Dry Martini (199 грн), Clover Club (199 грн) і Martinez (225 грн).

 З коктейльної карти:

Margarita – 175 грн

Negroni – 199 грн

Pina Colada – 225 грн

Godfather – 225 грн

 З карти «Вдыхая Вкус»:

Be Spritz – 189 грн

Death By Coffee – 189 грн

Naked Banana – 189 грн

Roasted Milk – 189 грн

Rose Ramos – 189 грн

Розташували Flacon у будівлі 1881 року поряд із Одеським національним академічним театром. 

Коли:

18:00-03:00 (з середи по неділю)

Де:

м. Одеса, вулиця Пушкінська, 5

Телефон

097 097 0505

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Flacon Bar