Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. B Boutiquebar Ірини Машихіної на Бессарабці

Заклад B Boutiquebar почав роботу на третьому поверсі торговельного центру Mandarin Plaza на Бессарабці. Це оновлення бару Biancoro Boutiquebar, який працював на локації з 2008 року і був одним із перших класичних коктейльних барів у Києві.

blank
blank

У 2019 році засновники «Ресторани Гусовських» продали проєкт новій власниці, рестораторці Марії Жуковській («Сад»). «Я була постійною гостею Biancoro, дуже люблю цей заклад. Хотілося зберегти все найкраще, але оновити і зробити його більш сучасним», – розповідає Жуковська. «Ми збережемо філософію і підхід, закладені раніше. Залишаючи найкращі традиції цього простору, вдихаємо в нього нове життя», – погоджується Ірина Машихіна, яка продовжує керувати баром як шеф-бармен.

Найкраща бартендерка світу 2007 року за версією Bacardi & Martini Grand Prix World Final та експрезидентка Всеукраїнської асоціації барменів оновила коктейльну карту та готує нову команду бару. «Свого часу я ходила у Biancoro саме на Ірину та її команду. Сподіваюсь, що вона виховає для нас уже наступне покоління барменів, нове покоління чемпіонів», – додає Жуковська.

blank
blank
blank

Для підготовки до перезапуску в закладі провели реконструкцію та оновили барну систему. Італійський фахівець Доменіко Арнальді зі студії Arnaldi e Associati реставрував певні елементи інтер’єру та відновив визначальний золотий елемент на фасаді барної стійки. Та принципово змінювати простір не мали наміру, каже власниця Жуковська. Акцент зберегли на золотому і білому кольорах, відповідно до назви Biancoro, а також дзеркальних поверхнях.

blank
Нові власники зберегли формат бутик-бару, висловили повагу історію закладу та в оновленій назві. «Думаю, для всіх заклад залишиться Biancoro. Але тепер у нашого закладу назва B Boutiquebar. Залишилася красива золота літера «B», – каже Машихіна.

Також до запуску підготували нову технологію бару, розроблену компанією Zabarom Степана Цуцмана та Володимира Борисова. Барний технолог Цуцман розповідає, що особливістю проєкту є єдиний барний модуль на 2,90 метра. Завдяки цьому в технології передбачили інтегровану систему на два робочих місця, одне з яких використовується тільки в разі необхідності під час вечірок. «Це дуже корисно для проведення заходів. У звичайних умовах це додаткова робоча поверхня», – пояснює шеф-бармен Машихіна.

blank
blank

Також у системі є спеціальний морозильний стіл на п’ять висувних секцій для охолодження коктейльного посуду. Це перша подібна модель українського виробництва, зараз вона проходить тестування в реальному режимі роботи, додає Цуцман. 

blank

«Якщо мене запитати, чим є формат бутик-бару, я відповім, що в першу чергу це можливість отримання гостем унікальної послуги. Унікальної. Хай це буде фреш, кава, Old Fashioned чи Ramos Fizz», – розповідає шеф-бармен B Boutiquebar.

Коктейльну карту B Boutiquebar розділили за категоріями: Classics (199 грн), Martinis (229 грн), Sours (179-199 грн) і Sweets (179-199 грн). Окремий розділ – Hall of Fame (119-279 грн) із фірмовими коктейлями Машихіної та закладу. 

blank

Наприклад, це авторський напій Машихіної Sapphire Infinity (229 грн). Шеф-бармен B Boutiquebar здобула перемогу на конкурсі Bacardi & Martini Grand Prix World Final 2007 в Турині саме з цим коктейлем. Машихіна створила його на честь дочки Аліки: на півфіналі національного етапу конкурсу він називався саме «Аліка», але врешті назву попросили замінити, і на світовій першості напій отримав назву Sapphire Infinity. «Із кожним ковтком цей коктейль відкриває нові смакові переживання. Відтак – нескінченне відтворення різноманітних смаків», – пояснює фінальний варіант назви Машихіна.

blank З коктейльної карти:

Bjorkman – 229 грн

El Presidente – 229 грн

Rosemary Breeze – 229 грн

Arc of Triumph – 239 грн

Pegu Club – 239 грн

Satan’s Whiskers – 229 грн

Louis de Funes – 229 грн

blank
blank

Машихіна додає, що заклад планує відновити практику гостьових змін від зіркових барменів: раніше Biancoro Boutiquebar встигли відвідати живі легенди барної індустрії на кшталт Дейла Деґроффа, Сальваторе Калабрезе, Тоні Абу-Ганіма та Саймона Форда.

Відповідно до нової концепції B Boutiquebar оновили й кухню, тепер за процеси відповідає бренд-шеф Роман Євтух. «Ми космополітичне місце, і це хотіли підкреслити в меню», – коментує рестораторка Жуковська. Каже, що в оновленому меню залишили і провідні позиції Biancoro, покращивши якість продуктів. Наприклад, це гаспачо із двома видами томатів (225 грн за 350 г), що подають із буратою, філе сібаса у винному соусі (389 грн за 110/80 г), голубці з кроликом і шпинатним кускусом (329 грн за 230 г), філе-міньйон (399 грн за 150 г) і теплий язик теляти на пюре з петрушки й цибулею конфі (279 грн за 210 г).

Коли:

10:00–23:00

Де:

м. Київ, ТЦ Mandarin Plaza, вулиця Басейна, 6

Телефон

044 498 34 68

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Марго Дідіченко для Barout