Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Бар «13/19» на оновленому Odesa Food Market

Заклад 13/19 Cocktails & Craft Beer Bar почав роботу на оновленому Odesa Food Market на вулиці Рішельєвській в Одесі. У закладі пропонують міцні напої, коктейлі та крафтове пиво. 

Odesa Food Market – це перезапуск ринку їжі «Городской рынок еды», який ресторатор Алекс Купер запустив у 2017 році. На новому ринку 18 нових форматів, серед яких японська кухня Foodzy, італійська кухня Fratellini та українська кухня Izzy Mama. Як кулінарний директор за проєкт тепер відповідає Іван Шишкін, засновник московських закладів Delicatessen та «Юность», який протягом останніх кількох років співпрацював із львівським «Холдингом емоцій !FEST».

«Однією з наших мотивацій [є] робити масову їжу дуже крутою. Хочемо брати найкращі рішення з ресторанів та імплементувати їх у масові місця, де є постійний потік і куди стоять черги», – розповідає засновник Odesa Food Market Алекс Купер.

blank
blank
blank

13/19 Cocktails & Craft Beer Bar розташований на першому поверсі Odesa Food Market напроти центрального входу. Алекс Купер пояснює, що назвали бар на честь кварталу між вулицями Рішельєвською та Грецькою.

В асортименті бару класичні коктейлі, авторські змішані напої та чистий алкоголь. Наприклад, пропонують коктейлі Paloma, Bloody Mary та Americano, а також змішані напої на зразок Sicilian Ice Cream з Aperol та соком сицилійського апельсина. Усі коктейлі – за ціною 119 гривень. 

blank
blank

blank З коктейльної карти:

Bloody Mary – 119 грн

Paloma – 119 грн

Aperol Spritz – 119 грн

Hugo – 119 грн

Gin Basil Smash – 119 грн

Chocolate Lebowski – 119 грн

Coffee Tiki – 119 грн

Cynar Spritz – 119 грн

За технологію бару відповідала команда Zabarom Степана Цуцмана та Володимира Борисова. Цуцман розповідає, що на проєкті вперше застосували холодильний стіл глибиною 450 міліметрів. «Це дозволило максимально зберегти внутрішній корисний простір камери та розмістити мийну ванну над агрегатним відділенням», – додає барний технолог.

Також у «13/19» подають крафтове пиво на 19 кранах. Співпрацюють з українськими пивоварнями Varvar, Underwood і Rebrew. Окрім того, в Odesa Food Market працює винний бар Bardo та заклад з устрицями й ігристим Sea Bar.

Коли:

11:00–23:00

Де:

м. Одеса, вулиця Рішельєвська, 9-А

Телефон

067 010 1319

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Євген Карєв для The Village Україна