Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Бар-бістро Zweig на заводі «Арсенал»

Заклад Zweig почав роботу в колишньому корпусі заводу «Арсенал» біля станції метро «Арсенальна». Формат Zweig визначають як «бар-бістро»: «Насамперед це бар. Але ми розташовані в центрі міста, поряд туристичні потоки та офіси, тому була потреба зробити заклад зручним для гостей протягом цілого дня».

Наразі заклад працює лише за запрошеннями, відкриття для всіх охочих відбудеться 20 березня.

blank

blankZweig

Де: м. Київ, вулиця Московська, 8

Коли: 08:00-23:00 (з понеділка по четвер), 08:00 – до останнього гостя (п’ятниця), 10:00 – до останнього гостя (вихідні)

Телефон: 096 420 33 33

Instagram

Засновники Zweig – Кирило Іванов, Андрій Іванов та Валерія Іванова, яка керує видавництвом Nebo BookLab Publishing, а також однойменною мистецькою галереєю і книгарнею. За запуск Zweig відповідала Вікторія Рейнікова з консалтингової компанії Bureau Business Ideas.

blank

Концепцію Zweig побудували навколо образу письменника Стефана Цвейга. У закладі кажуть, що поділяють цінності та стиль життя автора «Нетерпіння серця», а також його космополітизм. «Цвейг народився у хорошій сім’ї, здобув освіту та можливість подорожувати, але ніколи не хвалився грошима і не ставив себе вище за інших. Це вільна, чесна, відкрита людина, яка всього досягнула сама», – пояснює вибір центрального образу генеральна менеджерка закладу Вікторія Рейнікова.

blank
blank
blank

Рейнікова називає себе «режисеркою» закладу; каже, що її головним завданням було зібрати в проєкті найкращих фахівців у своїх галузях – від архітектора до бару і кухні. За дизайн-проєкт відповідала команда архітектора Слави Балбека Balbek Bureau, яка реставрувала стіни та склепіння історичного приміщення. Бар Zweig – відповідальність Віктора Правосудова, який має досвід роботи на позиції бар-менеджера goodwine. За кухню, своєю чергою, відповідав шеф-кухар Олексій Дубровін («Любимый дядя» та Holy Burger).

blank
Віктор Правосудов

У межах концепції коктейльну карту Zweig розділили за етапами життя і подорожами Цвейга: від народження в Австрії кінця XIX століття до смерті в Бразилії у 1942 році. «Стефан Цвейг подорожував від початку життя до самої смерті. Кожна частина нашої карти – спроба віддати пошану коктейлям різних країн і часів», – розповідає Правосудов. Додає, що таким чином хотіли спростити вибір змішаних напоїв гостям.

blank
Бар-менеджер Zweig Нікіта Полозов (Podil East India Company)
blank
За барну технологію відповідала команда Zabarom

Зокрема, у коктейльній карті є розділи «Австрія 1881», «Англія-Франція 1905», «Італія-Іспанія 1906», «Куба-Панама 1912», «Індія-Індокитай 1912», «Австрія 1918-34», «Англія 1934», «США 1940» і «Бразилія 1940-42».

Наприклад, у першому розділі пропонують коктейль Eggnog (190 грн) з кріпленим вином з острова Мадейра, ромом і спеціями, а в англійському розділі – класичний коктейль Hanky-Panky (230 грн) із легендарного лондонського закладу American Bar у готелі The Savoy. Окремо Правосудов із шеф-кухарем Zweig підготують пропозицію фудпейрингу.

blankЗ коктейльної карти:

Mahukona – 215 грн

Garibaldi – 230 грн

Baltimore – 230 грн

Caipirinha – 240 грн

Jungle Bird – 250 грн

Dragon’s Breath – 265 грн

Knickerbocker – 270 грн

Mix Gola Sling – 275 грн

Atlas – 295 грн

Bijou – 295 грн

blank
Hanky-Panky (230 грн)

«У нас була окрема мета – зробити заклад, у якому однаково якісною були б кава та коктейлі», – додає Правосудов. У Zweig співпрацюють з Fresh Black, разом із київським обсмажувальником підібрали профілі обсмажування для еспресо та фільтр-кави. Вино, своєю чергою, пропонують від постачальників goodwine та Roots. У винній карті акценти розставили за допомогою критерію міцності – від «легкого» і «свіжого» до «сильного».

Обкладинка та фото: Євген Карєв для The Village Україна