Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. BGRN від засновників «Хвильового» на Андріївському узвозі

Заклад BGRN почав роботу на Андріївському узвозі. Це кафе і бар від засновників бару «Хвильовий», офіційне відкриття відбулося 26 червня. 

«За карантин ми переконалися, що не дуже практично працювати виключно у вечірньому барному форматі. Тож вирішили подумати про диверсифікацію напрямів. Коли зайшли в це приміщення, відразу зрозуміли, що тут треба кафе: треба ставити каву та чай, сніданки тощо», – розповідає The Village Україна співзасновник Андрій Янковський, який відкрив заклад разом із Дашею Мінасенко та Юрієм Погребняком.

blank
blank

У ранковому й денному режимі BGRN пропонує ранкову каву та сніданки, а ввечері – вино, пиво та коктейлі. «Не робимо акцент на міцні напої: можна випити on the rocks чи в келиху, але чарок ми не купували», – розповідає співзасновниця і бар-менеджерка Даша Мінасенко.

У коктейльній карті будуть хіти «Хвильового»: Trip-Hop (170 грн) і Gin & Tonic (170 грн) з домашнім тоніком, які подають на драфті, а також класичні коктейлі (180–200 грн). Готують також нові коктейлі, які здебільшого будуть аперитивами в італійському стилі. Вино – від постачальників goodwine та Sabotage Wine. Крафтове пиво – від українських виробників Underwood Brewery, Varvar і 2085, а також від шотландського Brewdog.

blank
blank

BGRN працює у двоповерховому будинку у верхній частині Андріївського узвозу неподалік від перехрестя вулиць Володимирської та Десятинної. 


Коли:

08:30–00:00

Де:

м. Київ, вулиця Андріївський узвіз, 36–В


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Євген Карєв для The Village Україна