Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Borracho Tequila Bar біля Палацу спорту

Заклад Borracho Tequila Bar почав роботу на вулиці Саксаганського біля НСК «Олімпійський». Це коктейльний бар, який спеціалізується на текілі, запустили формат бармени Олег Якобенко (Bulldozer Group Ukraine) та Андрій Вальчук (Lion Espresso Bar). 

Формат Borracho Tequila Bar визначають як дайв-бар, тобто невеликий бар із демократичними цінами. «Це бар на районі, просто так вийшло, що нас район – це центр і Палац спорту», – коментує Якобенко.

«Ми вважаємо, що текіла – це крутий самодостатній продукт, який до всього іншого має й гастрономічне застосування завдяки овочевим нотам. До того ж зараз на ринку широка пропозиція текіли – обирати є з чого», – розповідає Якобенко.

Співзасновник каже, що гостям передусім пропонуватимуть чисту текілу й мескаль – в асортименті, приміром, текіла Don Julio, Sierra й El Jimador – також наводить приклад преміальної Santanera Destileria з купажем подвійної та потрійної дистиляції: «Коли бродить сусло, цій текілі вмикають Бетховена». До текіли подає фірмову сангріту: з томатним соком, апельсином, лаймом, ананасом і соусом табаско.

Приготувати пропонує насамперед Salt Air Margarita (160 грн): твіст на класичну Margarita роблять на текілі Sierra Antiguo Plata, додаючи апельсиновий лікер і лайм, а текстуру надають завдяки бульбашкам із солоного повітря.

Ще один твіст на класику – Blanco Negroni (170 грн), у якому текілу поєднують із французьким вермутом Dolin Blanc та аперитивом: «Ми хотіли зберегти асоціацію з Negroni, вийшов міцний гіркуватий коктейль, але з текілою». Окрім того, готують класику з варіаціями Tommy’s Margarita й Paloma, а також шоти в категорії Shooters і безалкогольні змішані напої.

 З коктейльної карти:

Tommy’s Margarita – 160 грн

Jalisco 69 – 160 грн

Sexy Paloma – 160 грн

Penicillin Cooler – 160 грн

Navidad – 160 грн

Ancho Macho – 170 грн

Borracho Tequila Bar відкрили в історичній будівлі на початку вулиці Саксаганського, неподалік із перетином з Еспланадною навпроти Будинку кіно. Працюють у напівпідвальному приміщенні, вхід униз через сходи. Усередині дві зали на приблизно 50 м², у вхідній розташували барну стійку та кілька посадкових місць, а в другій – низьку посадку.

21 січня у Borracho проведуть вечірку-відкриття, до цього заклад працював в окремі дні в тестовому режимі. Працюватимуть із середи до суботи, у п’ятницю та суботу працюватимуть довше, до 02:00. Вихідні – неділя, понеділок і вівторок.


Коли:

18:00-00:00 (середа і четвер), 18:00-02:00 (п’ятниця та субота)

Де:

м. Київ, вулиця Саксаганського, 5


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Євген Карєв для The Village Україна