Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Brewtiful Bar на Лютеранській

Заклад Brewtiful Bar почав роботу на вулиці Лютеранській біля станції метро «Хрещатик». Наразі він працює в тестовому режимі. 

Концепцію визначають як лобі-бар, оскільки заклад розташований у вестибюлі історичної будівлі. Він поєднує формати коктейльного бару та кав’ярні, у назві поєднали терміни brew, brut і beautiful, розповідають Barout у консалтинговій компанії Bureau Business Ideas, що відповідає за запуск проєкту. 

«В асортименті немає безлічі страв, меню складається з напоїв і закусок до них. Передусім це кава і чай, а також десерти і свіжа випічка від Bakehouse», – розповідає засновниця Bureau Business Ideas Вікторія Рейнікова, яка раніше консультувала заклади Zweig і «Дилетант». 

Також у Brewtiful готують коктейлі: пропонують класику та низку фірмових коктейлів від бартендера та керівного партнера Нікіти Кудрицького. Наприклад, готують Breakfast Manhattan (200 грн) з додаванням кави та Le Grand Louis (200 грн) на коньячному лікері Grand Marnier. Окрім того, є винна карта з ігристими та біодинамічним позиціями, а також брютом. 

 З коктейльної карти:

Negroni Bianco – 200 грн

Disco Fever – 200 грн

Pensador – 200 грн

Japanese Sour – 250 грн

 З кавової карти:

Еспресо – 50 грн

Допіо – 60 грн

Фільтр – 40 грн

Brewtiful відкрили в будівлі на вулиці Лютеранській. Це історична будівля, раніше відома як прибутковий будинок Рахілі Майкапар, у якому свого часу жив Максим Горькій, розповідають засновники. У закладу близько 15 посадкових місць.

Коли:

07:30-23:00 (з неділі по четвер), 10:00 – до останнього гостя (п’ятниця та субота)

Де:

м. Київ, вулиця Лютеранська, 6-А


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Brewtiful Bar