Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Copperheads біля майдану Незалежності

Коктейльний бар Copperheads почав роботу в тестовому режимі неподалік від майдану Незалежності. Працюють в прихованому режимі без вивіски, вхід – через подвір’я з провулку Тараса Шевченка.

«Це бар у будинку 1899 року, робимо акцент на класичні коктейлі та їхні варіації. Працюємо виключно у вечірньому форматі», – розповідає BAROUT співзасновник Владислав Ячменьов. Співвласник до запуску протягом п’яти років працював барменом у швейцарському Цюриху, він працюватиме за баром і в Copperheads.

blank
blank
blank

Бар-менеджер Copperheads – Ігор Васильченко, який раніше працював у коктейльному барі київського Hilton. Розповідає, що в коктейльній карті ставку робить на класику з твістами: наприклад, радить Old Fashioned, який готує із додаванням мескалю й текіли. Наразі фінальну версію меню допрацьовують, але в ній 10-15 коктейлів від 200 гривень. 

blank

Концепцію Copperheads побудували навколо історії із так званими «мідноголовими» – частиною Демократичної партії, яка виступала проти Громадянської війни в США. «Як і «мідноголові» у США під час громадянської війни, бар дотримується ліберальних поглядів і підтримує рівні права серед усіх і транслюватиме ці ідеї до своїх відвідувачів і персоналу», – пояснюють в барі.

Особливістю Copperheads називають команду бару, яка володіє різними мовами. «Ми розуміємо, що працюємо в туристичному центрі міста, тому для нас важливо, щоб гості могли поспілкуватися з барменом і англійською, і німецькою, й іспанською мовами», – додає співвласник Ячменьов.

blank
blank
Зала для паління Copperheads

У Copperheads три зали, одну з яких відвели під зону для куріння з 8-метровим ash-stand для паління. Загалом у приміщенні близько 80 посадкових місць, включно з контактною барною стійкою.


Коли:

17:00-00:00 (з понеділка по середу), 17:00-02:00 (з четверга по неділю)

Де:

м. Київ, провулок Шевченка, 13/21 


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Copperheads
Фото: Євген Карєв