Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Food Couture з баром у стилі оранжереї

Ресторан Food Couture почав роботу на вулиці Великій Васильківській напроти костелу святого Миколая. Наразі заклад працює в тестовому вечірньому режимі з 18:00.

«Я все життя працюю у фешні, тому вирішила поєднати дві улюблені речі – фешн та їжу», – розповідає The Village Україна співзасновниця Катерина Омельченко, яка протягом тривалого часу працює в сфері моди.

Додає: «Це місце, яке створили творці. За дизайн-концепцію в нас відповідає Денис Беленко, за страви – шеф-кухар Андрій Северенчук, а за коктейлі й вино – бар-менеджер Олександр Малишев і шеф-сомельє Роман Ремеєв відповідно».

Автор концепт-проєкту Денис Беленко (Mimosa Brooklyn Pizza, Wine Love, Milk Bar) розповідає, що не прив’язувався до конкретних стилів чи референсів, але хотів відтворити «атмосферу легкості, притаманну творчим майстерням, де створюють шедеври». 

У закладу близько 80 посадкових місць, їх розділили між трьома зонами: коктейльний бар, посадкові місця на нижньому рівні та бельетаж. Зону з баром стилізували під оранжерею: в інтер’єрі використали поєднання білого кольору і дзеркал, а також тропічні принти з символікою папуг. За баром встановили вольєр, який наразі облаштовують для птахів.

 З коктейльної карти:

Negroni – 180 грн

Manhattan – 180 грн

Paper Plane – 180 грн

French 75 – 240 грн

 З меню:

Суп із мексиканських перців із какао та страчателою – 190 грн

Попкорн із курки в кисло-солодкому соусі – 170 грн

Зелений салат з авокадо, едамаме та броколі – 190 грн

Паста з ерінгів із крабом – 490 грн

Основні акценти в меню Food Couture – переосмислення класичних форматів їжі, розповідає шеф-кухар Андрій Северенчук, який раніше працював у Win Bar і «Глек». Наприклад, у меню фірмовий бургер Food Couture (220 грн) без м’яса та власна версія в’єтнамського супу фо (235 грн).

За коктейльну карту відповідає Олександр Малишев (раніше працював у «Публицист» і київському готелі Hilton). У карті зробили акцент на класичні коктейлі, але в новій формі. «Ми розбираємо й переосмислюємо класику. Беремо класичне поєднання та граємося з його структурою», – каже Малишев.

«У Negroni замість трьох інгредієнтів використовуємо втричі більше: замість одного червоного вермуту беремо поєднання трьох брендів, а замість Campari – три різні бітери», – розповідає бар-менеджер. Водночас Mai Tai за цією ж схемою готують із чотирма видами рому та амарето Disaronno, а Aviation – із селеровим французьким джином і фіалковим лікером. Усі коктейлі – від 180 до 260 гривень. У бару Food Couture дві станції, за технологію відповідала команда Zabarom.

Винну карту Food Couture cклав Роман Ремеєв (goodwine). Її девізом сомельє називає  «Якби вино було Balenciaga». «Головне завдання винної карти – дати емоцію. Хай це буде ейфорія, любов чи навіть розгубленість», – каже Ремеєв. У закладі відмовилися від конвенційного вина («Жодного «Совіньйон Блану» з Нової Зеландії»), зробивши акцент на невтручальницькі позиції від постачальників goodwine та Sabotage Wine. До прикладу, Ремеєв радить рожеве вино з Грузії Pheasant’s Tears (195 грн/1195 грн) з ароматом редьки та полуниці, а також Gamay зі Швейцарії (230/1365 грн).

Коли:

18:00–22:00 (тестовий режим)

Де:

м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 98

Телефон:

067 008 28 88

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Євген Карєв для The Village Україна