Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Gamondi Cocktail Bar біля майдану Незалежності

Заклад Gamondi Cocktail Bar почав роботу в Києві на вулиці Малій Житомирській біля майдану Незалежності. Це фірмовий бар від італійського виробника міцних напоїв Gamondi.

Заклад відкрила компанія Toso, яка виготовляє напої під брендом Gamondi, та Євген Соколов та Олександр Сапіга (Doska Bar). Наразі працюють в тестовому режимі, офіційне відкриття планують на кінець листопада.

blank
blank
blank

«Ми хочемо показати весь асортимент Toso від міцних напоїв до вермутів і бітерів, і найкраща для цього можливість – це власний бар», – каже співзасновник Соколов, який є бренд-амбасадором Gamondi та чемпіоном світу з флейрінгу. Додає, що компанія відповідає за власний імпорт продукції та її дистрибуцію для сфери гостинності. Окрім того, Gamondi Cocktail Bar надають послуги коктейльного кейтерингу.

blank
blank

«Наша головна мета – розкрити весь спектр напоїв Toso», – розповідає співзасновник Євген Соколов. До запуску в грудні бар готує коктейльну карту на 80–110 коктейлів, оформити їх планують у вигляді глянцевого журналу з презентаціями кожного напою та коктейлю. Наразі в Gamondi Cocktail Bar пропонують шість авторських коктейлів і набір класичних італійських, які можна замовити через Telegram-бот за QR-кодом.

За коктейльну карту відповідає бар-менеджер Микола Прибула, який раніше працював у ресторані «Ресторація Бачевських» у Львові та був бар-менеджером закладу «Цукерня Потоцьких» у Хмельницькому, а також Ілона Нікітюк, яка раніше працювала в хмельницькому закладі «Цукерня Потоцьких». «Поки ми готуємо велику коктейльну карту, намагаємося щотижня змінювати позиції відповідно до побажань гостей», – каже Нікітюк. Серед іншого використовують коктейлі, які здобули перемогу в конкурсі барменів Gamondi Cocktail Cup: «Ми обрали шість коктейлів, які вийшли в фінал, трохи їх модифікували».

blank
blank

Серед коктейлів радять фірмовий Strawberry Aperitivo Sour – кисло-солодкий напій готують із додаванням полуниці й тертого шоколаду. «Це легкий солодкий коктейль, ми називаємо його десертним», – каже бартендерка Нікітюк. Ще одна рекомендація – Amaro Julep на основі Amaro від Gamondi, який прикрашають ожиною, листком бамбука та м’ятою: «Трав’янистий, із кордіалом апельсин-м’ята та полуничним пюре». Усі фірмові коктейлі в карті віддають за єдиною ціною – 180 гривень.

Також готують класичні італійські коктейлі на зразок Negroni, Negroni Sbagliato та Americano по 160 гривень. Замість Aperol Spritz готують Aperitivo Spritz на власному продукті. Окрім того, змішують Garibaldi, додаючи піну зі смородини для текстури.

З огляду на особливості портфоліо Gamondi у закладі не готують напої на основі віскі та мескалю. Утім, як окремі напої пропонують амаро від Toso, а також лімончело й чотири різновиди ігристого. У Gamondi Cocktail Bar готують запуск кухні та меню, також до наступного сезону хочуть запустити власне виробництво морозива.

blank
blank

Основною частиною інтер’єру зробили подовгу бетонну стійку, яку на місці відлили з бетону. Стійку завважки 6,5 тонн підготували за макетом Олександра Підгорного, за виготовлення відповідала компанія Gorgona. За стійкою передбачили дві робочі станції для барменів, а також діджей-плейс.

Gamondi Cocktail Bar відкрили на вулиці Малій Житомирській неподалік від майдану Незалежності. Приміщення на першому поверсі має площу в 75 м². «Спочатку ми планували світлий танцювальний бар, але за першим досвідом побачили, що люди хочуть темніше. І хочуть залишатися надовго, проводити тут увесь вечір, а не заходити на кілька коктейлів», – кажуть в Gamondi Cocktail Bar.


Коли:

19:00–02:00 (четвер), 19:00–03:00 (п’ятниця та субота), 19:00–02:00 (неділя)

Де:

м. Київ, вулиця Мала Житомирська, 8 

Телефон:

067 295 6150

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Євген Карєв для The Village Україна