Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Green Bar на Подолі

Новий заклад з коктейлями і стравами Азії Green Bar почав роботу на вулиці Хорива напроти Житнього ринку, пише The Village Україна.

Заклад позиціонує себе як сучасний індонезійський ресторан, тут зокрема роблять акцент острові Балі.

«Балі – це такий острівок зелені й відпочинку. Кожен може знайти на Балі свій спосіб відпочинку: для когось це йога чи медитація, для когось – серфінг, ще для когось – вечірки й коктейлі», – розповідають у Green Bar.

blank
blank

Green Bar працює в залі з відкритою кухнею та контактною барною стійкою, загалом заклад розрахований на близько 60 посадкових місць. Інтер’єр доповнили рослинами – підбирали такі, що могли б рости й у кліматі Балі, й України.

Коктейльну карту закладу розробляв бар-менеджер Сергій Чешир, який раніше працював у закладах Alchemist, Pink Freud та NAM.

«Для нас головним було відтворити дух Балі. Передусім спробували це зробити через використання настоянок і кордіалів власного виробництва, а також алкоголю з Азії», – коментує він.

blank
blank

У Green Bar пропонують коктейль Lady East, який готують на основі джину, настояного на блакитному чаї анчан. Також можна замовити Lady Corn на основі рому, настояного на ананасі, з додаванням сухого вермуту й юдзу. Вартість коктейлів у закладі – від 150 гривень.

Крім коктейлів на барі пропонують міцний алкоголь та вино – наприклад, корейський напій сьотю, китайський байцзю та японське вино чоя.

Коли:

11:00–23:00 (з неділі по четвер)
11:00–02:00 (п’ятниця й субота)

Де:

м. Київ, вулиця Хорива, 1/2

Телефон:

050 637 55 55

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Євген Карєв для The Village Україна