Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Jagerplatz на Контрактовій площі

Коктейльний бар Jagerplatz почав роботу в тестовому режимі на вулиці Спаській поблизу Контрактової площі. Наразі заклад працює з четверга по суботу, офіційне відкриття запланували на початок квітня.

Jagerplatz відкривають у підвальному приміщенні історичної будівлі на розі Спаської та Костятинівської, раніше тут працював заклад мережі «Банка». Нові власники підкреслили цегляне склепіння простору, водночас зберігши архітектуру приміщення. 

blank
blank

Засновник Святослав Точицький розповідає, що хотів поєднати в концепції «нічне життя Берліна та коктейльну культуру України». Jagerplatz позиціонують як місце для коктейлів та вечірок: поряд із контактною барною стійкою встановили діджей-плейс, вечірки планують організовувати у п’ятницю та суботу. 

Водночас Jagerplatz не має стосунку до бренду Jagermeister, додають в закладі. Утім, зараз команда проєкту веде перемовини з головним офісом бренду щодо можливої співпраці.

За коктейлі в Jagerplatz відповідає бар-менеджер Віталій Колпачієв, який раніше працював у Hendrick’s Bar та Alchemist Bar. Колпачієв розповідає Barout, що зробив акцент у карті на локальні та сезонні інгредієнти, для експериментів із напоями в барі передбачили спеціальний простір для лабораторії. 

Наприклад, у коктейльній карті авторські коктейлі Jagerplatz (180 грн), Apple Pie Sour (180 грн) і Schwarzwald (210 грн). До напоїв пропонують закуски та легкі страви.

blank З коктейльної карти:

Banana Brain – 210 грн

Loki – 210 грн

Fire in the Hole – 210 грн

Coco – 210 грн

Sunday Lover – 210 грн

Gentleman – 210 грн

Margo’s Hot Lips – 240 грн

Billionaire – 210 грн

blank

У Jagerplatz близько 50 посадкових місць, також передбачили зону для паління. 


Коли:

18:00-00:00 (з четверга по суботу)

Де:

м. Київ, вулиця Спаська, 1/2


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Jagerplatz