Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. «Кіберпанк-бар» Neon на Гоголівській

Заклад Neon Bar відкривають у Києві на перетині вулиць Гоголівської та Гончара. Відкриття бару відбудеться 1 серпня.

Формат бару визначають як «кіберпанк-бар»: в інтер’єрі використали неонові вставки та дискоболи, у коктейльній карті зробили ставку на «коктейлі майбутнього».

blank
blank

«Коктейльну карту ми присвятили трьом світам: минулому, теперішньому та майбутньому. Категорія Meta Modern – це забута класика на зразок Adonis та Jungle Juice. Fusion Cockails – це сучасні трендові коктейлі. У коктейлях майбутнього, в свою чергу, пропонуємо бутильовані коктейлі в форматі low abv. Адже, на нашу думку, в майбутньому люди почнуть ще більше куштувати слабоалкогольні коктейлі», – розповідає бар-менеджер Олексій Котік, який раніше працював у ресторані Tin Tin, а також барах Gimlet і «ГдеБар». Вартість коктейлів – від 180 до 220 гривень.

Команда бару самостійно підготувала інтер’єр та барну систему. Технологію спроєктували таким чином, аби бармен мав можливість спостерігати за всією площею основної зали, розповідає Котік. 

blank
blank

Раніше у цьому приміщенні працювали заклади Cadillac Records Club і Opium Lounge. У Neon Bar близько 50 посадкових місць та дві зали.

В основній залі з барною стійкою встановили діджей-плейс, також для закладу придбали два аркадні автомати, які привезли зі США. Можна зіграти в пінбол, а також Super Mario Bros, Sonic the Hedgehog і Tekken. Також планують поставити фотобудку. 

Коли:

18:00-23:00

Де:

м. Київ, вулиця Гоголівська, 2-А

Телефон

099 012 93 29

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Ярослав Друзюк для Barout

Статті на цю ж тему