Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Коктейлі з Азії у ресторані Eastman від власників «ЖЗЛ» і «Любимый дядя»

Новий ресторан компанії First Line Group («Жизнь замечательных людей», «Любимый дядя», «Итальянская редакция») Eastman почав роботу в тестовому режимі біля станції метро «Олімпійська» в Києві. 

У закладі пропонують страви Азії – від Близького Сходу до Південно-Східної Азії. «Наш герой Eastman подорожував усією Азією, побачив увесь цей пласт життя. І цей ресторан – про його ностальгію за всіма цими країнами. Це така ода ностальгії», – розповідає бренд-шеф First Line Group Володимир Ташаєв.

Коктейльну карту Eastman підготував шеф-бармен First Line Group Олександр Родіонов. Дванадцять авторських коктейлів присвятили різним регіонам Азії. «Спочатку ми склали карту за звичним принципом: міцні, фіззи, сауери. Але врешті я прокинувся з думкою про те, що варто не лише використовувати азійські інгредієнти, а й побудувати концепцію карти навколо Азії», – розповідає Barout Родіонов. 

Наприклад, коктейль I’m East (220 грн) шеф-бармен називає «візитівною карткою ресторану»: це поєднання текіли, пюре манго й каламондіна та настоянки з бобів тонка. «Манго дає тіло напою, каламондін поєднується з тонка, виходить вся Азія в одному напої», – пояснює Родіонов.

Bloody Medina (200 грн) – це авторська версія Bloody Mary, яку готують на бульйоні з яловичини і томатах пелаті. У свою чергу, Kashmir Gimlet (200 грн) є твістом на Gimlet із джином, настояним на шафрані, з додаванням освітленого кордіалу, імбиру та лемонграсу. 

 З коктейльної карти:

Singapore Milk Punch – 200 грн

Mace – 220 грн

Lou Spritz – 230 грн

Unawatuna Fizz – 190 грн

 З меню:

Курочка малай тіка масала – 265 грн

Дамплінг з креветками – 265 грн за 9 шт

Цвітна капуста в кокосовому молоці – 255 грн

Шеф-бармен First Line Group Олександр Родіонов

В асортименті й винна карта від сомельє Дмитра Саприкіна з близько 60 позиціями, серед яких натуральні, органічні та біодинамічні вина. Окрема карта – з вином під гострі страви на зразок Riesling, Gewurztraminer і Pinot Noir. Також пропонують саке, сидр і крафтове пиво з позиціями від Varvar, Underwood Brewery та 2085. 

Коли:

18:00-00:00 (тестовий режим)

Де:

м. Київ, вулиця Велика Васильківська, 85-87

Телефон:

097 470 85 87

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Марго Дідіченко для The Village Україна