Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Коктейльний бар Fino на Пушкінській

Коктейльний бар Fino почав роботу на вулиці Пушкінській. Це перший заклад у Києві від білоруського ресторатора Влада Луневича, який у Мінську заснував заклади Simple, Enzo та Let It Be.

«У Києві все гаразд із барами, тому ми не приїхали сюди щось покращувати. Наше головне завдання – створити комфортне місце для наших гостей», – розповідає Василь Сапунков, який відповідає за коктейльну карту разом із Дарією Пашкель.

blank

Для створення Fino надихалися темою моря й гастрономічною культурою Іспанії та Португалії.

blank
blank

Бар працює на першому поверсі та розділений на два рівні: на першому розміщена контактна барна стійка, на другому – посадкові місця у кількох зонах.

«Наскільки ми зрозуміли, більшість київських барів працюють в підвальних приміщеннях. У нас трохи інша історія, ми свідомо робимо акцент на світлий простір. Зрештою, це частина нашої концепції – легкої, повітряної, середземноморської», – розповідає Луневич.

blank
blank

Коктейльна карта закладу складається з трьох розділів: «Штиль», «Бриз» і «Шторм». У «Штилі» – більш легкі та свіжі коктейлі, у двох інших – міцніші, пояснюють у Fino.

blank

Наприклад, можна спробувати Fino Colada за 210 гривень – твіст на Pina Colada з фенхелем та кашасою замість рому, або коктейль Porto Verde за 190 гривень – на основі білого портвейну, дині та содової.

Крім коктейлів, у Fino можна замовити пиво, сидр чи домашній вермут на драфті. Пізніше до карти напоїв планують додати фірмові лимонади.

Їжа в закладі також буде натхненна середземноморськими країнами, повноцінне меню планують запустити згодом.


Коли:

17:00-00:00 (неділя-четвер)
17:00-02:00 (п’ятниця-субота)

Де:

м. Київ, вул. Пушкінська, 11-А


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Fino Bar

Статті на цю ж тему