Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Коктейльний бар KISA на Пушкінській

Коктейльний бар KISA почав роботу на вулиці Пушкінській неподалік станції метро «Театральна». Назва закладу є абревіатурою – Kyiv Intelligent & Sexy Association, пише The Village Україна.

«Це такий простір для всіх вільних людей. Хочемо зібрати під цим дахом інтелігенцію та всіх сексі-людей міста», – пояснюють концепцію у барі.

blank

KISA працює у цокольному приміщенні в будинку 1917 року. Раніше тут працював секс-шоп, а до нього приміщення використовували як винний погріб.

У просторі площею 50 квадратних метрів встановили контактну барну стійку з поверхнею з терацо, також в інтер’єрі використали вінтажні меблі та світильники.

blank
blank

За барну технологію відповідає Степан Цуцман і команда Barex. Коктейльну карту закладу розробляв бар-менеджер Саша «Лунаход» Мальований, який має досвід роботи у барах Дніпра.

Коктейлі розділені на три категорії: Kyiv, Intelligence й Sexy. Усі коктейлі в карті наразі пропонують по 190 гривень.

blank
blank

Перший присвятили трьом закладам: «Вернісажу» на Подолі, «Чорному капітану» на Великій Житомирській і «Вавилону» в Будинку кіно.

«Ми взяли за основу легендарні наливайки Києва, для підготовки цих коктейлів використали базовий алкоголь, який використовують у цих закладах», – розповідає Саша «Лунаход».

blank

У коктейлі Vernissage поєднують пиво IPA від українського виробника 2085 із вермутом і бітером у твісті на Americano, коктейль Black Captain готують на основі текіли, мескалю та солодкого хересу, а Babylon є поєднанням бренді з маракуєю та какао.

У розділі Intelligence роблять акцент на нестандартних поєднаннях смаків та міцних напоях. Серед коктейлів – Aloe Gimlet з алое і лічі та Blind Faith з витриманого шотландського віскі та полуниці.

blank
blank

Третій розділ Sexy містить здебільшого кисло-солодкі коктейлі. До прикладу, можна замовити Disco Sour з піско, юдзу, кокосу, лайма та сливи чи Sgroppino на основі цитрусової горілки, сорбету з квітів бузини та просеко.

Також у закладі пропонують натуральне та органічне вино від постачальника Sabotage Wine. Вартість келиха – від 150 до 260 гривень.

Серед закусок у KISA пропонують горіхи, оливки та чипси, а вже навесні запустять повноцінне меню.

Коли:

17:00 – до останнього гостя

Де:

м. Київ, вулиця Пушкінська, 12–А 


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Марго Дідіченко для The Village Україна