Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Living Room повернувся в новому приміщенні на Подолі

Заклад Living Room відновив роботу у новому приміщенні на Подолі. Бар відкрили на новій локації на вулиці Набережно-Хрещатицькій після закриття попереднього приміщення на вулиці Спаській улітку 2019 року. Наразі заклад працює в форматі літнього майданчика.

«Після закриття закладу на старій локації цілим викликом було знайте місце, де своєрідний характер “лівінга” би не просто прижився, а ще й заграв новими кольорами. І це місце обов’язково мало бути на Подолі. Після одного невдалого експерименту таку локацію знайшли на Набережно-Хрещатицькій, 31 – фактично в кінці тої ж Спаської, на початку якої “Лівінг” проіснував близько восьми років. Локація навпроти Дніпра, довкола нема житлових будинків, тож гості не заважатимуть подолянам шумом ні на вулиці, ні всередині», – розповідають Barout в Living Room.

У новому Living Room більше приміщення: «Тут більша барна стійка, більше простору в залі, а головне – кухня», – кажуть у закладі. Також у приміщенні є невелика сцена: «Тож щойно буде можливість – в заклад повернеться жива музика».

«Хлопці повернули та доповнили меню близькосхідних страв, якими пригощали, поки не відмовились від кухні ще в старому закладі. Меню лаконічне: хумус, найніжніший в світі бабагануш, домашні пряні сосиски з баранини та телятини, курячі шашлички та кілька закусок – все це з характерними сирійськими спеціями і дуже по-домашньому. Меню бару не змінилось», – додають у Living Room.

«Окрім улюблених елементів інтер’єру зі старого “Лівінга” – розкішного серванту, строкатих стільців та крісел, які власники дбайливо збирали по блошиних ринках, – є кілька нововведень», – кажуть у закладі. Наприклад, поставили великий «коворкерський» стіл. 

З меню:

Хумус − 90 грн

Сендвіч із овочами, халумі та базиліком − 100 грн

Сочевичний суп − 55 грн

Макдус − 110 грн

Шиш-таук − 120 грн

Суджук − 120 грн

Мухаммара − 90 грн

  • Living Room відкрили влітку 2013 року поряд із Контрактовою площею на вулиці Спаській. 
  • У серпні 2019-го в закладі провели прощальну вечірку та оголосили про переїзд в інше приміщення. «У нас виникли проблеми з орендодавцем, тому ми вирішили залишити це приміщення. Вирішили не триматися за старе, яке не дуже бажає втримуватись, а сфокусуватися на ідеї переїзду і розширення, яка вже і так давно напрошувалась», – коментували Barout у закладі.
  • На місці Living Room на Контрактовій площі відкрили заклад Dux від засновників пабу Drunken Monkey.

Коли:

18:00-03:00

Де:

м. Київ, вулиця Набережно-Хрещатицька, 31

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Living Room