Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Negroni Aperitivo Bar на Ярославовому Валу

Заклад Negroni Aperitivo Bar почав роботу на вулиці Ярославів Вал у Києві. Це перший заклад у місті від команди одеського коктейльного бару Zelda Bar, найкращого бару України 2020 року за версією ресторанної премії «Сіль».

Negroni Aperitivo Bar спеціалізується на заздалегідь приготовлених коктейлях, які гостям подать з кранів. «Спочатку гості обережно ставляться до напоїв із крана, з цим пов’язано багато стереотипів. Але в нас великий досвід переконувати людей у протилежному, зокрема в Zelda Bar і Fizzy»», – розповідає засновник Вадим Целух. До того ж у такий спосіб напій має стабільну якість, а гості отримують замовлення максимально швидко, додають в закладі.

«Чому саме Negroni? Це надзвичайний коктейль, його смак ні з чим не порівняти й нічим не зіпсувати. Він водночас максимально простий і з глибиною для нескінченної кількості варіацій», – каже бартендер із 25-річним стажем Василь Шилофост, який разом із командою Zelda Bar організовує процеси Negroni Aperitivo Bar на запуску.

Власники розробили формат спільно з італійським виробником Negroni Antica Distilleria, із яким співпрацюють як із постачальником. 

Основна позиція Negroni Aperitivo Bar – класичний Negroni. Порцію у 120 мілілітрів із крана віддають по 90 гривень, стільки ж коштує і Boulevardier. «Negroni чи Boulevardier? Це вічне запитання! Я раджу не обирати, а дивитися за настроєм», – відповідає бартендер Шилофост.

Також у меню закладу є розділ «Коктейлі на кожен день»: по 90 гривень продають, наприклад, Americano, Garibaldi та Milanese Gin & Tonic. У розділі «Спрітц» також коктейлі по 90 гривень, але на основі ігристого: Negroni Spritz, Venetian Spritz, Hugo з бузиновим аперитивом і безалкогольний спрітц. Також віддають тихі й ігристі вина з кранів від 50 гривень за порцію.

 З коктейльної карти:

Negroni – 90 грн

Boulevardier – 90 грн

Americano – 90 грн

Garibaldi – 90 грн

Negroni Spritz – 90 грн

Venetian Spritz – 90 грн

Rosita – 90 грн

Hugo – 90 грн

Mezcalino – 200 грн

Truffledino – 200 грн

Venetian Sour – 200 грн

Розташований заклад на розі вулиць Ярославів Вал та Івана Франка. Починають роботу з 15:00, згодом планують ввести «похмільні сніданки». 

Negroni Aperitivo Bar підготували коктейлі для самовивозу та доставки, доставляють їх у тубусах, а чотири порції коштують 300 гривень.

Коли:

15:00-23:00 

Де:

м. Київ, вулиця Ярославів Вал, 13

Телефон:

066 043 82 03

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Марго Дідіченко