Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Оновлений заклад Golda Music Bistro від команди Alchemist

Заклад Golda Music Bistro почав роботу на вулиці Шота Руставелі. Це оновлення формату Golda Pita-Bar, який команда коктейльного бару «Алхімік» запустила в жовтні 2019 року. 

«У Golda Music Bistro – сучасна кухня близького сходу, музичні коктейлі, органічні вина. Працюємо щодня з раннього ранку до пізнього вечора», – розповідають Barout у закладі. 

blank
blank
blank

За бар відповідає Наргіз Ніязова («Алхімік»). «Музика вплетена не тільки в гучні вечори, але і в кожен авторський коктейль. Кожен коктейль пов’язаний із музикою та названий на честь релізу, альбому або синглу: можна наспівувати вголос, поки бармен вміло створює напій», – додають в Golda. Як приклади – коктейлі Purple Rain з присвятою Prince, Smooth Operator на честь пісні Sade, Violator на честь альбому Depeche Mode і Sex Machine Джеймса Брауна. 

blank
blank

Кухня Golda – відповідальність шеф-кухаря Олексія Кучмістова, який раніше працював на Odesa Food Market. Пропонують страви з акцентом на Близький Схід, включно зі сніданками. «Сніданки – це цілий ритуал в Golda. Не відмовляються і від класики, пропонуючи сирники з трюфельним медом, а чашку ароматного фільтра можна отримати до будь-якого сніданку», – описують формат, виділяючи, зокрема, «Великий єрусалимський сніданок».

blank

blank З коктейльної карти:

Smooth Operator – 200 грн

Violator – 210 грн

Purple Rain – 220 грн

Abbey Road – 220 грн

Superfly – 220 грн

El Amor – 220 грн

Green River – 220 грн

blank З меню:

Великий єрусалимський сніданок – 195 грн

Піта з фалафелем, тхіною і овочевою сальсою – 155 грн

blank

Golda Music Bistro проводять діджей-сети та музичні виступи в щоденному режимі, за формат відповідає артдиректор і діджей Pavel Plastikk. «Ретельно відібрані меломани і діджеї грають щовечора», – кажуть в закладі. 


Коли:

08:00-00:00 (будні), 10:00-00:00 (вихідні)

Де:

м. Київ, вулиця Шота Руставелі, 12

Телефон:

068 397 70 70

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Golda