Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. «Перший тікі-бар в Україні» Wilson Tiki Bar (Львів)

Заклад Wilson Tiki Bar почав роботу у Львов. Коктейльний бар позиціонують як «перший в Україні тікі-бар», його відкрила команда, яка раніше запустила заклади 12 Steps і Que Pasa.

«Наша спеціалізація – маленькі бари, у яких весело й душевно, – розповідає BAROUT співвласник і бренд-бармен Віктор Мешкевич. – Ми вирішили відкрити тікі-бар, бо в Україні місць такого формату майже немає. У багатьох закладах готують тікі-коктейлі, але спеціалізованих барів досі не було». 

blank
blank

«Гавайські сорочки, легка літня музика, тропічні напої, ром та усмішки – це суть нашої концепції», – додають у Wilson Tiki Bar. Уточнюють, що назву для бару обрали на честь фільму «Вигнанець» із Томом Хенксом, символом якого є волейбольний м’яч від виробника Wilson.

blank
blank

У коктейльній карті – класичні та авторські коктейлі, здебільшого з використанням рому. Наприклад, твіст на Daiquiri готують з додаванням банана, а авторський Syhiv Beach із ромом і горілкою, настояною на солоній карамелі. Ще одне авторське поєднання – Purple Steps із ромом, настояним на кафрському лаймі й блакитному чаї

Окрім того, пропонують фірмовий коктейль закладу Que Pasa з текілою, персиковим лікером і грейпфрутом. Також є колекція рому – від 80 до 240 гривень за порцію. 

blank З коктейльної карти:

Banana Daiquiri – 135 грн

Pisco Sour – 135 грн

Royal Hawaiian – 165 грн

Surfin – 165 грн

Eastern Sour – 165 грн

Snoopy Ale – 165 грн

Mai Tai – 215 грн

blank

Wilson Tiki Bar розташований поблизу Національного драматичного театру імені Заньковецької. «В інтер’єрі ми постаралися відобразити увесь вплив тікі-культури. Можна сказати, що ми створювали бар із того, що викидало на берег із моря. Збирали старі гілки в лісі, використовували викинуті дерев’яні піддони, а меблі збирали на барахолках», – додають в закладі. 


Коли:

18:00-02:00 

Де:

м. Львів, вулиця Яна Жижки, 3


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Wilson Tiki Bar