Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Ресторан Coco з новою японською кухнею від Ігоря Сухомлина

Ресторан Coco почав роботу на вулиці Мечникова. Це новий проєкт рестораторів Ігоря Сухомлина та Валерія Гальперіна (Mimosa Brooklyn Pizza, Fish & Pussycat, «Чайка»). 

У закладі пропонують страви японської кухні в межах концепції йошоку, що адаптує західні страви в японських техніках. Відповідає за кухню ізраїльський шеф-кухар Олексій Краковський, який раніше співпрацював із «Сім’єю ресторанів Дмитра Борисова» та «Ресторанами Гусовських».

«Передусім Coco – це про свободу. Ми всі зараз трохи невільні, усім хочеться кудись летіти, десь подорожувати. Але поки можемо подорожувати лише так», – розповідає The Village Україна Сухомлин. 

blank
blank

У меню Coco – страви на японському грилі на зразок качиної грудки з місо-полентою (285 грн) та ерингів з рисом (185 грн), основні страви штибу броколі з горіховим соусом (195 грн), а також азійські пельмені (145-190 грн), роли (170-580 грн), сашимі (115-285 грн), нігірі (95-145 грн) і гункан (150-210 грн). «Ціни середні, їх не назвати демократичними, тому що складно зробити щось демократичне з хорошим тунцем», – каже Сухомлин.

blank
blank
blank

До страв пропонують міцні напої з Японії, Кореї та Китаю: подають не лише саке (Dassai, Kawashima, Bijito) та японське віскі (Nikka, Suntory), а й сьотю та байцзю. На основі цих напоїв готують і твісти на класичні коктейлі. Наприклад, у коктейльній карті Sake Martini, Matcha Sour і Japan Peach.

Винну карту Coco склав шеф-сомельє goodwine Роман Ремеєв. Розповідає, що вивчив карти найбільш популярних закладів Токіо й Кіото та обрав здебільшого позиції з Франції, які користуються там найбільшим попитом. Окрім того, пропонують японське пиво.

blank
blank

blank З коктейльної карти:

Matcha Sour – 205 грн

Japan Peach – 205 грн

Asian Pisco Sour – 205 грн

Coco Bubbles – 255 грн

blank З меню:

Кульки з тапіокою та креветками – 190 грн

Якіторі-рамен – 215 грн

Бараняче серце з червоним карі – 195 грн

Ґьодзе з креветкою і куркою – 185 грн

blank

Для бару Coco виділили відокремлену зону на першому поверсі, приймають гостей на традиційній японській барній стійці в заниженому форматі. Технологію бару підготувала команда Степана Цуцмана BAREX, загалом за проєкт відповідала студія Belenko Дениса Беленка.

Коли:

17:00–22:00 (перший тиждень)

Де:

м. Київ, вулиця Мечникова, 16


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Діана Кучер для The Village Україна