Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. «Резиденція “БарменДиктат” на лівому березі»

Заклад Solod Levantine Grill перезапустили на даху ТЦ Silver Breeze на Березняках. Тепер формат визначають як «резиденцію “БарменДиктат” на лівому березі»: тут працюють коктейльний бар «БарменДиктат» та кафе з азійськими стравами Khu Yum. 

«Ми вирішили об’єднати зусилля та запропонувати формат, де кожен гість міг би знайти щось для себе. Від нас це коктейлі, від хлопців із Khu Yum – страви», – розповідає шеф-бармен закладу Тарас Бліндер

blank
blank
blank

У коктейльній карті роблять акцент на легкі сезонні коктейлі, а також напої, що поєднуються з азійськими стравами. «Хотілося зробити все гармонійно. Я ознайомився з асортиментом кухні, щоб зрозуміти, з якими інгредієнтами працюють хлопці. Намагався адаптувати коктейльну карту, аби наші інгредієнти добре поєднувалися», – пояснює Бліндер. 

blank
На літньому майданчику близько 170 посадкових місць

У коктейльній карті – 16 коктейлів, серед них Hypno Sour та Kiss Me In The Morning із меню «БарменДиктату». З авторських напоїв Бліндер звертає увагу на Tropical Touch – з поєднанням білого рому Santiago de Cuba, лікеру Cointreau та маракуї, лайму й м’яти. 

Класичні коктейлі в карті не вказують, але на прохання готують. Також пропонують власні версії Negroni та Old Fashioned. У меню тестового режиму – всі коктейлі віддають по 220 гривень, пізніше ціни будуть варіюватися в цьому радіусі. Окрім того, пропонують міцний алкоголь, серед якого шотландське віскі з регіону Айлей.

blank
blank

«Для нас було важливо, щоб був прямий контакт із гостями. Це концепція «БарменДиктат»: ми завжди робимо так, аби гість міг зайняти місце за стійкою», – додає Бліндер. Для цього на майданчику облаштували контактну барну стійку, за технологію якої відповідав Павло Цуркан («БарменДиктат»).

blank
blank
blank

За страви в закладі відповідає команда Khu Yum, яка починала як резидент Ulichnaya Eda, а тепер розвиває заклади на Позняках, у ТРЦ Dream Town і фудзоні «Бухта Food Station». У меню – страви країн Азії від в’єтнамських фо бо та немів до тайських том-яму і пад тай та японських і каліфорнійських ролів.

blank З коктейльної карти:

Desert Negroni – 220 грн

French Spritz – 220 грн

Sexy Colada – 220 грн

Insomnia Martini – 220 грн

Late Night Sour – 220 грн

blank З меню:

Фо бо – 195 грн

Тайський карі з куркою – 225 грн

Смажені неми з куркою – 175 грн

Рол «Філадельфія» – 215 грн

blank

У закладі уточнюють, що наразі він працює в режимі тестування: зокрема планують оновити столи та планування. На вихідних планують проводити вечірки з діджеями («Але з повагою до сусідів за ТЦ і ЖК поряд»), а по четвергах хочуть залучати бартендерів «БарменДиктату» з фірмовими коктейлями.


Комбінований формат замінив на майданчику з краєвидом на Дніпро заклад Solod, який відкрили у 2015 році, а в 2019 році перезапускали як Solod Levantine Grill із середземноморськими стравами. До осіннього сезону нова команда планує перезапустити й приміщення Solod на першому поверсі Silver Breeze.


Коли:

12:00-23:00

Де:

м. Київ, ТЦ Silver Breeze, проспект Тичини, 1–В 

Телефон:

067 155 7744

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Марго Дідіченко для The Village Україна