Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Scoby Bar з «органічними коктейлями» у Харкові

Заклад Scoby Bar почав роботу в Харкові на вулиці Ярослава Мудрого неподалік від Держпрому. 

Формат визначають як «органічний бар»: ставку роблять на природні інгредієнти, не використовують рафінований цукор, барвники та підсилювачі смаку. З огляду на це обрали й назву: Scoby розшифровується як «симбіотична культура бактерій і дріжджів».

blank
«Олександр В’юнник разом із командою створив простір нового типу, де буде цікаво не лише шанувальникам барної культури, а й споживачам органічних і корисних продуктів», – розповідають Barout у закладі.
blank

Додають: «Коктейлі й страви в Scoby Bar готуємо з максимально корисних і якісних продуктів, при цьому не складається враження, що ти замовив щось “суперкорисне”, що зазвичай сприймається специфічним і без смаку. Хочемо донести, що не обов’язково відмовляти собі в задоволенні, якщо хочеш споживати органічні продукти й піклуватися про себе».

blank
blank

За коктейльну карту Scoby Bar відповідає Артем Дугін. Її розділили на три категорії: Sour (150-170 грн), Strong (150-170 грн) і Fizz (150-190 грн). У всіх коктейлях відсутні рафінований цукор та харчові барвники. На барі власноруч готують сиропи, натуральні пюре та піни, також використовують комбучу власного приготування під брендом BlindCat Co. 

Зокрема, готують коктейлі My Pleasure (170 грн) з текілою, настояною на каперсах, і Dazzle Me (190 грн) на вермуті Cocchi та комбучі.  

blank
blank

blank З коктейльної карти:

Freeze Your Moment – 150 грн

Redhead – 150 грн

Utopia – 150 грн

Pandanini – 150 грн

Scoby Pong – 150 грн

Banana Peel – 160 грн

Etiendo – 170 грн

Balloon – 170 грн

Paper Boy – 170 грн

Ryemenez – 170 грн

Emerald City – 170 грн

blank

Меню Scoby Bar – відповідальність шеф-кухаря Дмитра Лаврентьєва, який пропонує страви у стилі кухні Nikkei. Наприклад, серед страв японсько-перуанської кухні севіче, тостадітас і дімсами. Також готують десерти без цукру.

У п’ятницю та на вихідних в Scoby Bar влаштовують вечірки з діджеями з групи «Культура звука».

Коли:

11:00-02:00 (з понеділка по четвер), 11:00-04:00 (п’ятниця), 13:00-04:00 (субота), 13:00-02:00 (неділя)

Де:

м. Харків, вулиця Ярослава Мудрого, 7


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Scoby Bar