Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. «Склад» запустив новий бар на Бессарабському ринку

Новий бар запустили в межах закладу «Склад» у будівлі Бессарабського ринку в Києві. Це заклад від компанії «Близнецы Камикаде» («БарменДиктат»), як бар-менеджерка за нього відповідає Анастасія Гота, переможниця конкурсу World Class Ukraine 2019.

Вхід – з фасаду Бессарабського ринку з боку Бессарабського проїзду, напроти Arena City. Новий бар є частиною закладу «Склад», що працює в приміщенні з 2017 року, але має окремий формат та концепцію. Цей формат «бару в барі» порівнюють із Ghost Station, що працює в межах «БарменДиктату».

blank

Легенду «верхнього бару» «Складу» побудували навколо Бессарабського ринку, відкритого 1912 року. «Це бар про той Київ, який спокійно конкурував з усіма європейськими столицями чи навіть був кращим за них. Ми вирішили відтворити епоху неймовірного підйому економіки країни у 1880-1920-х роках. Усе всередині – частинки епохи, від оригінальної цегли до вітражної лампи з колишнього помістя купця», – розповідають у «Складі». 

Як приклади в барі називають постаті відомих київських підприємців межі XIX і XX століть: родини Симиренка, Терещенка та Маршака. «Родина [Йосипа] Маршака – наша улюблена історія. Вона володіла першим ювелірним домом і фабриками в Україні, що цінувалися більше, ніж Фаберже», – пояснюють у закладі.

blank

За бар відповідає Анастасія Гота, яка раніше працювала у Parovoz Speak Easy та Delicatessen. У коктейльній карті хочуть робити акцент на класичні та «забуті» версії коктейлів, розповідає переможниця World Class. «У часовому відтинку, у дусі якого ми створювали цей бар, коктейльна культура активно розвивалася у Лондоні, Парижі та Новому Орлеані. Ми пропонуємо подивитися на цю класику нашими очима», – каже Гота.

Наприклад, пропонують Sazerac в автентичній подачі, а також Bijou та Angel Face. «Не забуваємо, що працюємо по сусідству з Бессарабським ринком, тож маємо доступ до свіжих і локальних продуктів», – додають в барі. Також подають Daiquiri зі згущенкою із кедрового молока, Fall Fizz із узваром, а також сезонний Gimlet із червоною смородиною. «Ми працюємо в форматі бармен-гість, не залучаючи офіціантів, тому в нас немає меню. Бармен підбере коктейль за важими побажаннями», – пояснюють в «Складі». Додають, що на першому етапі роботи всі коктейлі віддають по 190 гривень. 

З урахуванням вимог карантину наразі новий бар «Складу» може прийняти 18-20 людей водночас. Після виходу з карантину планують працювати до 02:00. 


Бар «Склад» відкрили у 2017 році як бар, що спеціалізується на чистому алкоголі. Раніше у цьому приміщенні працював заклад «Диван».


Коли:

16:00-23:00

Де:

м. Київ, Бессарабський ринок, Бессарабська площа, 2

Телефон

067 564 9488

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: «Склад»