Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Таємний бар The Sinners на «Кловській»

Заклад The Sinners почав роботу поблизу станції метро «Кловська». Бар працює в прихованому режимі, дорогу до нього можуть показати працівники Octo Tower чи Blur Coffee на вулиці Мечникова. 

«The Sinners – це про атмосферу та посвяту в щось таємниче. Це невеликий, але душевний і таємний бар», – розповідають Barout у закладі. 

blank
blank
blank

Коктейльну карту підготував бар-менеджер Олександр Демченко (Tin Tin). «Ми повністю довірилися його ідеям, затвердили все з першого ж пропрацювання. Наприклад, пропонуємо коктейль із бурбоном, настояним на бананових шкірках», – розповідає керівниця Octo Tower Марина Гарбуз. 

Наприклад, готують коктейлі New Look (150 грн) із джином, кордіалом із лемограсу та базиліком, Maurizio (180 грн) із темним ромом, банановим кордіалом, червоним вермутом і Campari та Stoner Taste (150 грн) із текілою, мескале та ананасовим лікером. Також пропонують власні версії Aviation, Pornstar Martini та Americano. 

blank
blank

Окрім коктейлів, пропонують натуральне вино від дистриб’ютора goodwine та крафтове пиво Underwood Brewery.

blank
blank

blank З коктейльної карти:

Americano – 120 грн

Niced Tea – 150 грн

Stoner Taste – 150 грн

Zero Waste – 150 грн

Biccie – 150 грн

New Look – 150 грн

Metamodern – 180 грн

Ain’t Pornstar – 180 грн

Maurizio – 180 грн

blank

The Sinners працює щодня, починають роботу з 18:00. По понеділках у закладі планують проводити кінопокази фільмів мовою оригіналу, а по четвергах – вінілові вечори. 


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Марго Дідіченко для Barout