Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Torisho Izakaya Sushi Bar на Шота Руставелі

Заклад Torisho Izakaya Sushi Bar відкривають у Києві на вулиці Шота Руставелі. Це поєднання форматів ізакая та суші-бару, яке працюватиме на мінус першому поверсі закладу Torisho. Відкриття відбудеться в п’ятницю, 13 листопада. 

«Ми хочемо максимально передати атмосферу японського формату ізакая, створивши автентичне місце з традиційною кухнею та напоями, де люди будуть відчувати себе невимушено», – розповідають Barout про концепцію. За реалізацію проєкту відповідає ресторанна компанія, яка запустила в Україні формати Torisho, Menya Musashi і 3B Cafe.

Додають, що хочуть «розширювати знання українців про повсякденне життя японців та японську культуру загалом». «Ізакая в Японії – це бар чи паб на кожен день, створений для зустрічей та спілкування. Зараз цей формат популярний серед усіх: від студентів до підприємців. Це місце, де можна випити пива чи саке після роботи, відсвяткувати день народження чи просто зустрітися з друзями», – пояснюють в Torisho Izakaya Sushi Bar.

У закладі пропонуватимуть чотири види саке (69-149 грн за 50 мл), п’ять настоянок на основі саке (29 грн за 50 мл) і рисове пиво власного виробництва. Також в асортименті авторські коктейлі від 89 до 99 гривень та хайболи від 89 до 119 гривень. Окрім того, в меню «Саке-буми» – поєднання саке з пивом (59 грн за 200 мл, 79 грн за 250 мл). 

«Вечір в ізакая зазвичай починається з пива чи саке під закуски», – кажуть в Torisho Izakaya. За меню суші відповідає чемпіон світу з суші 2015 року Алон Тан, а за закуски – бренд-шеф Torisho Хісая Куніта. 

Готують, наприклад, нігірі (19-45 грн), гункани (35-65 грн), хосомакі (29-105 грн), футомакі (69-159 грн) та урамакі (105-195 грн). На відкритті готуватимуть лише суші та роли, роли подаватимуть в авторському виконанні шефа. 

Інтер’єр у підвальному приміщенні Torisho прикрасили елементами з дерева та неоном. Також додали малюнки від французького художника-анімаліста Paiheme. Окрім того, зібрали колекцію манги One Pice. 

  • Torisho – це перший заклад однойменної японської мережі, який з грудня 2019 року працює в Україні. В основі меню – карааге, японська техніка приготування курки, м’яса або риби у паніровці.
  • Раніше ми висвітлювали 7 барів, які відкрили в Києві у вересні.
  • Також ми розповідали про заклад Suke в Одесі, який позиціонували як «першу в Україні ізакая».
  • Окрім того, висвітлювали 12 Monkeys, «13/19» і «Закат» в Одесі, «Смена» і «19|20» у Дніпрі, а також The Ditch і Scoby Bar у Харкові.

Коли:

13:00-15:00, 18:00-21:00

Де:

м. Київ, вулиця Шота Руставелі, 12


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Torisho