Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. «Вечірній» біля площі Льва Толстого

Коктейльний бар «Вечірній» відкривають на розі вулиць Льва Толстого та Володимирської. Це заклад від рестораторів Дмитра Заходякіна та Аліни Косічкіної, які раніше розвивали проєкт The Bar, а тепер відповідають за мережу кафе-пекарень «Хлібний» і ресторани «Редкая птица» та Holy Burger. Офіційне відкриття бару відбудеться 13 травня. 

«У районі парку Шевченка немає закладу, куди можна зайти на пару келихів вина чи коктейлів, заздалегідь не вбираючись і не плануючи, із ноутбуком або велосипедом, наодинці або з друзями, в межах спонтанного бар-кроулу чи на раптовий вечір із танцями. Так з’явилася ідея міського бару “Вечірній”. Зрозумілого, швидкого, комфортного, веселого. Твого на сто відсотків», – розповідають Barout у закладі.

blank
blank

Шеф-бармен Артем Лебедєв відповідає за бари в закладах мережі Заходякіна та Косічкіної, а у «Вечірньому» є також співавтором концепції. «Наш бар вбудований у мегаполіс, живе в його ритмі. Удень – світлий, теплий. Тут можна сховатися, попрацювати в тиші з келихом просеко чи перекусити на літній терасі. Увечері, коли місто вмикає режим диско-кулі, свою кулю запалюють і у “Вечірньому”. Бар миттєво перетворюється на “тусовочний”, танцювальний», – описує формат Лебедєв, який раніше співпрацював із «Ресторанами Гусовських» та «Сім’єю ресторанів Дмитра Борисова». 

blank
blank

«Вечірній» працює у підвальному приміщенні, де раніше був заклад «Банка». Основним матеріалом інтер’єру обрали бетон: «З нього – більшість столів, на яких можна танцювати, і барна стійка в центрі. На бетоні сліди від келихів, і це – не недбалість персоналу, а частина концепції: таким чином стійка зберігає історію колишніх вечірок». Також в закладі знайшли місце для вінтажних стільців із Амстердама, шахового стола, який розкладається у покерний, та опуклих дзеркал із паркінгу.

blank З коктейльної карти:

El Ganador – 149 грн

Tropical Punch – 149 грн

IPA Sling – 149 грн

Botanical Garden – 149 грн

Honeymoon? – 149 грн

Panda Sour – 149 грн

Shishkin Mishkin – 149 грн

blank З напоїв:

Червоний вермут власного виробництва – 59 грн за 100 мл, 450 грн за 750 мл

Білий вермут власного виробництва – 59 грн за 100 мл, 450 грн за 750 мл

Натуральна содова «Тархун» – 59 грн за 200 мл

IPA на крані – 89 грн за 500 мл

«Серцем бару» називають бетонну барну стійку. Тап-система із 20 кранів дозволяє видавати вино, крафтове пиво і коктейлі у межах хвилини. «Просто, зрозуміло, за класною (149 гривень за коктейль) ціною – за цими критеріями ми створювали барну карту», – пояснює Лебедєв. Додає: «Гість не зобов’язаний чекати на замовлення пів години тільки тому, що у бармена пристрасть до декорування. Сучасний міський бар повинен давати те, що ти хочеш, і протягом лічених хвилин. Розмовляти з тобою однією мовою».

Окрім класичних та авторських коктейлів, пропонують безалкогольні версії Negroni та Americano по 129 гривень. Також подають вермути, содову й фруктові дистиляти власного виробництва. 


Коли:

14:00-00:00 

Де:

м. Київ, вулиця Льва Толстого, 11/61


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: «Вечірній»