Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Virgin Izakaya Bar від власників Queen Kyiv

Заклад Virgin Izakaya Bar почав роботу в Києві на вулиці Московській у колишньому приміщенні заводу «Арсенал». Це новий заклад компанії Bulldozer Group російського ресторатора Олександра Орлова (Queen Kyiv, Eshak, «Рыба-Пила»).

«Це новий формат для Києва. І це нова версія ізакая. Адже ізакая – це не лише маленькі бари з алкоголем і закусками. Це передусім стиль подання страв на стіл», – розповідають керівники Virgin Izakaya Bar.

«Оригінальні ізакая – це маленькі заклади, їх можна порівняти з тапас-барами в Іспанії. Людина заходить, випиває, отримує закуски, проводить час із друзями. У нас трохи інший формат, але ми зберігаємо акцент на закуски до алкоголю та страви компанії», – доповнює шеф-кухар Євген Песін, який раніше працював у Golda Pita-Bar і Buddha Bar.

blank
blank

У меню Virgin Izakaya Bar – передусім страви, розраховані на великі компанії. Пропонують не лише японські позиції, а й страви з Південно-Східної Азії. Наприклад, у меню роли, сашимі й татакі, а також локшина, рамен, корейські пельмені та роті.

blank
blank
blank

blank З коктейльної карти:

Nashima – 160 грн

Fukushima – 170 грн

Rising Sun – 250 грн

Godzilla – 170 грн

blank З меню:

Корейські пельмені з грибами – 135 грн

Рисовий боул із лососем і кав’яром – 255 грн

Смажений рис із куркою – 199 грн

Тартар із тунця з авокадо й васабі – 260 грн

Татакі з телятиною й дайконом – 310 грн

blank

В Izakaya Virgin Bar кажуть, що пишаються зібраною колекцією алкоголю з Японії: наприклад, подають п’ять видів саке й колекцію японських віскі. В асортименті односолодові та купажовані віскі Nikka, Kurayoshi, Shinobu, Akashi та Yushan.

blank
Твіст на Bloody Mary під назвою Tom Yum Mary

За коктейльну карту відповідає бар-менеджер Олег Якобенко (Queen Kyiv). «Ми пропонуємо напої в азійському стилі, але не зосереджуємося лише на них», – розповідає Якобенко. Як приклад наводить серію твістів на класичні коктейлі: Bloody Mary (130 грн) готують зі смаком супу том-ям, Penicillin (290 грн) – з японським віскі Akashi та лікером з юдзу, а Cosmo Fizz (170 грн) – із трояндовим лимонадом замість журавлини.

Коктейлі Candification та I’m Sorrel! пропонують з шоу-подачею. Окрім того, є фірмовий коктейль Якобенка Churchill’s Cigar: «Це міцний напій з лимонно-карамельною піною, фактично це розібраний сауер». 

blank
blank

Також пропонують винну карту й азійське пиво. Додають, що бар побудували на принципах екологічності з мінімумом відходів.

Коли:

12:00-22:00

Де:

м. Київ, вулиця Московська, 2

Телефон:

067 327 00 00

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Марго Дідіченко для The Village Україна