Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Вино і коктейлі у барі Berlin’89 на Подолі

Новий бар Berlin’89 почав роботу вулиці Верхній Вал на Подолі. Це заклад, який спеціалізується на вині та коктейлях, пише The Village Україна.

Бар відкрили подружжя Віталій Лаптенок і Надія Наймушина, а також білоруські бар-менеджери Єгор Переход і Василь Сапунков. Переход запускав бари Alcoholy та Vershy у Мінську, а Сапунков є співзасновником київського бару Fino на Пушкінській.

blank
blank

Концепцію Berlin’89 описують як «винний бар для вільних людей». «Для нас Берлін – це передусім про свободу й гуманізм. Адже після падіння Берлінської стіни ми всі думали, що такі речі, як свобода слова, гуманізм і демократія прийшли надовго, а зараз, таке враження, вони знову опиняються під загрозою. Своєю чергою у Berlin’89 ми будуємо саме таке вільне місце», – коментує засновник Лаптенок.

Бар займає двоповерховий простір з першим і підвальним рівнями. На першому поверсі розташована барна стійка та кілька столиків, на нижньому поверсі – низька посадка зі столами.

blank

«Ми хотіли відкриватися тільки на Подолі. Частково це десь римується з Берліном, частково ж відходили від того, що на Подолі потрібен саме такий формат, а не, скажімо, класичний коктейльний бар», – пояснює засновник бару. За інтер’єр відповідав дизайнер Олексій Чарук.

Винну карту Berlin’89 склали разом із сомельє goodwine Павлом Мнухіним, у ній представлено близько 70 позицій, зокрема є натуральні та органічні вина. Вартість келиха – від 110 гривень.

blank
blank

«Передусім ми винний бар, тому до коктейлів підходимо легко, з певною іронією. Але вже помітили, що гості їх замовляють не рідше, ніж вино», – коментує Василь Сапунков.

У назвах коктейлів вирішили зробити акцент на асоціації першої ланки з Берліном. Можна замовити Schnaps Martini на настояній на груші горілці, Stasi Spritz з ігристим вином і вермутом чи Checkpoint Charlie на бурбоні.

blank

Також тут є коктейлі на честь футболіста Франца Бекенбауера та астронавта Зигмунда Єна або коктейль на честь пляжу в Кубі, який Фідель Кастро подарував НДР. Вартість усіх коктейлів – 170 гривень.

У закладі пропонують також моктейлі – Rooibos Strasse із чаєм ройбуш чи безалкогольний глінтвейн.

Щоп’ятниці на нижньому рівні Berlin’89 планують влаштовувати діджей-сети та вечірки.

Коли:

12:00–00:00 (з неділі до четверга), 12:00–02:00 (п’ятниця та субота)

Де:

м. Київ, вулиця Верхній Вал, 22 

Телефон:

067 819 8989

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та фото: Євген Карєв для The Village Україна