Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Піка льоду та полум’я: інструменти для бару від BARTA

BARTA – це український виробник інструментів для бару, заснований у Києві. «Немає сенсу витрачати життя на барні інструменти, які не приносять задоволення», – кажуть у виробника. Barout розповідає про чотири вироби BARTA, які можуть полегшити життя кожному бармену. 

BARTA Ice Pick

Піка для льоду за запатентованою технологією Double Ice Carving BARTA

blank

Вартість: 1150 грн

blank Купити

BARTA називають Ice Pick «інноваційною». Від звичайних пристроїв для роботи з льодом її відрізняє подвійний хід обчісування льоду завдяки радіусній платформі касту, у якій розміщені голки. Таким чином Ice Pick працює з льодом на двох рівнях одночасно: за допомогою заточеної платформи касту і голок.

Бонка з підпальцевим радіусом дозволяє комфортно тримати пристрій в руці. Навершя Ice Pick слугує для захисту від скалок і пошкоджень дерев’яної рукоятки з гідрофобним покриттям. Металеві деталі піки виготовлені у спеціальних пропорціях, завдяки чому вага піки становить 150 грамів. Це робить її важкою, але водночас зручною у користуванні.

BARTA Ice Stamp

Клеймо для льоду BARTA

blank
blank
blank

Кліше виготовлене з латуні глибиною рельєфу 4 міліметри. «Це дозволяє зберегти відтиснення на брилі льоду протягом тривалого часу», – пояснюють виробники. Також навершя слугує для захисту від скалок і пошкоджень рукоятки, виконаної з натурального дерева ігідрофобного покриття. У BARTA додають, що є два варіанти фрезерування: внутрішнє для сургучу і зовнішнє  для льоду.

Вартість: 3000 грн

blank Купити (виготовляється на замовлення)

BARTA Ice Mold

Прес-форма для льоду BARTA

blank

Вартість: 6000 грн

blank Купити

Прес-форма Ice Mold виготовлена з теплопровідного харчового алюмінію, який також використовують в аерокосмічній галузі. Форму виконали в оригінальній формі огранювання діаманта. «Пристрій має розширені відводи повітря, які дозволяють максимально ефективно впливати на швидкість його виходу при відтіканні льоду, що створює тиск всередині Ice Mold», – пояснюють в BARTA. 

BARTA Cocktail Cup

Коктейльна чашка BARTA

blank
blank

«Авторський посуд, який надихає бармена на створення нових ідей і дивує шанувальників якісних, неординарних речей та естетики», – кажуть у BARTA. Виготовляють чашку у поєднанні з двома матеріалами: кришталь і порцеляна. 

Вартість: 545 грн

blank Купити 

LoggerHead Blazer from MorochoBaias production on Vimeo.

  • Матеріал підготовлено за підтримки BARTA.

Обкладинка та фото: BARTA