Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Сертифікати і доставка: як українські бари виживають на карантині

Третій тиждень загальнодержавного карантину триває в Україні, зокрема діють обмеження роботи, барів, ресторанів та інших закладів через пандемію коронавірусу. Карантин, що триватиме щонайменше до 24 квітня, вже називають найбільшою кризою в історії українського ресторанного бізнесу.

Barout розповідає про кілька ініціатив барів Києва, Львова та Дніпра під час вимушеного обмеження роботи. (Цей список буде оновлюватися та актуалізуватися.)

Сертифікати

«БарменДиктат»

«БарменДиктат» можна підтримати, придбавши заздалегідь квиток на вечірку-відкриття бару після закінчення карантину. «Ми не знаємо, коли закінчиться карантин, але ось ми знаємо напевне: він закінчиться. І в цей день ми влаштуємо таке свято відкриття, таку фієсту, що навіть наші легендарні святкування Дня бармена трохи посунуться, залишивши місце новому платиново-іридієво-алкогольно-гостинному еталноу барної вечірки», – анонсують в закладі.

Вартість квитка – 1000 гривень. Придбати можна, написавши на адресу [email protected] з приміткою «Вечерина после карантина». Доступні лише 200 квитків.

Parovoz Speak Easy

Підтримати також можна заклад Parovoz Speak Easy: команда пропонує придбати ваучер від 250 гривень, який після закінчення карантину можна буде обміняти на коктейлі. 

Loggerhead

Сертифікат також ввів київський бар Loggerhead. Пропонують сертифікат на суму 1000 гривень. «Після закінчення карантину ви або ваші друзі зможуть витратити еквівалент коштів на будь-які позиції з меню», – кажуть у барі. Після активації дарують 25% бонусу. Придбати можна через електронну пошту [email protected] або через особисті сторінки співзасновників. 

Beatnik Bar

Продаж ваучерів, які після карантину можна буде обміняти на коктейлі, почав також Beatnik Bar. Мінімальна сума – 200 гривень. «Усі ці гроші допоможуть нашій команді триматися разом і знову дарувати вам нашу атмосферу після відкриття», – кажуть у барі. Придбати сертифікат можна, написавши на сторінку Beatnik у Facebook.

Talkies Bar

Підтримати через придбання сертифікату можна також Talkies Bar на Подолі. «Наша команда розробила спеціальні сертифікати, щоб маленька історія 20-х років на Подолі стала ще ближчою», – кажуть у закладі. Додають, що сертифікат можна оформити на будь-яку суму коштів: «У суму входять коктейлі та закуски, які ви зможете обрати самостійно, завітавши до Talkies». Також пропонують сертифікат за фіксованою ціною в 1500 гривень, у нього входить годинний майстер-клас від бармена Talkies і дегустація трьох коктейлів.

Доставка

Wood You Like

Київський бар Wood You Like почав пропонувати «першу коктейльну допомогу»: пропонують доставку двох тематичних наборів для приготування коктейлів удома – з текілою та Negroni. «Поки більшість з нас свідомо сидить вдома та згадує прекрасні вечори у компанії друзів та смак улюблених коктейлів, саме час навчитись готувати класичні коктейлі самостійно і ми вам в цьому допоможемо!», – розповідають у барі. До кожної поставки додають інструкцію з приготування коктейлів. Вартість – 1000 і 1500 гривень відповідно. Доставка по Подолу безкоштовна, в інші райони – 100 гривень.

Pink Freud

Подільський бар Pink Freud пропонує доставку коктейлів і преміального алкоголю. «Доля розкидала нас по домашніх диванах. Але залишити тебе без келиха улюбленого алкоголю не маємо права», – кажуть у барі. Пропонують безкоштовну доставку, але мінімальне замовлення – 720 мілілітрів коктейлю або шість келихів. При замовленні від трьох пляшок міцного алкоголю додають пакет льоду для коктейлів. 

Bar Acacia

Власну доставку і самовивіз коктейлів пропонує також Bar Acacia у Дніпрі. В асортименті 17 коктейлів від 90 до 140 гривень, від класичного Boulevardier до авторського Khreshchatyk Sour. Доставка – в центрі в радіусі 5 кілометрів від закладу. Також бар ввів послуги «бармен на дім» та «кухар на дім»: «Звичайно, тільки для невеликих компаній, адже ми не намагаємося порушувати встановлені правила карантину», – розповідає бартендер Антон Сердюк. 

«ГдеБар»

Заклад «ГдеБар» пропонує доставку фірмових коктейлів, які називають «противірусною вакцинацією». Наприклад, доставляють ягідний Negroni. Вартість коктейля у пляшці об’ємом 100 мілілітрів – 100 гривень, 250 мл – 200 грн. Також пропонують «домашній джин» – 500 гривень за 0,5 літра. 

12 Steps

Львівський бар 12 Steps запустив доставку коктейлів і страв через сервіси Glovo та ORTY. Доставляють замовлення тричі на добу, додають всі супутні продукти для приготування улюблених напоїв на зразок льоду. Від 500 гривень доставляють безкоштовно. 

«Хвильовий»

Київський бар «Хвильовий» нещодавно запустив онлайн-магазин напоїв. На платформі сервісу Poster доставляють коктейлі, сидр і лимонади. Наприклад, в асортименті п’ять коктейлів по 160 гривень і сет по 750 гривень. 

Bodler

Сервіс доставки Bodler запустили в Києві вже після оголошення карантину. Доставляють по місту три класичні коктейлі Negroni, Boulevardier і Daiquiri, а також авторський змішаний напій Basilio. Вартість замовлення – 1000 гривень. Із промо-кодом Quarantine в тестовому режимі діє знижка у 40%.

Окрім того, щорічний гастрономічний фестиваль Resto Week цьогоріч перевели в формат доставки.  У Resto Week беруть участь 25 ресторанів, кожен із яких пропонує на доставку комплексну пропозицію з антре та основної страви, а також «фішки», яку після закінчення карантину в закладі можна буде обміняти на віскі Singleton чи коктейль на його основі. Фіксована ціна пропозиції у всіх закладах-учасниках Resto Week – 400 гривень.

Обкладинка: Parovoz Speak Easy