Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Нове меню «БарменДиктат» і бранч з «Кривавою Мері»: що робити на вихідних

Barout розповідає, як провести вечори четверга і п’ятниці та вихідні – зібрали головні барні події міста.

Презентація коктейльного меню «Українська осінь» в «БарменДиктат»

Де: «БарменДиктат», вулиця Хрещатик, 44

Коли: четвер, 17 жовтня, 20:00

Facebook

Заклад «БарменДиктат» запускає нове меню коктейлів «Українська осінь». «Перший день продажу сезонного коктейльного меню ми відзначимо з помпою. Буде литися пунш і розлітатися закуски», – розповідають у барі. Музичний супровід вечору забезпечать музиканти, які складають The USAFE Band – оркестр військово-морських сил США в Європі.

Дегустація портвейну Taylor’s у goodwine Bar

На дегустацію портвейну запрошує goodwine Bar у ЦУМі. «Кому тут бракувало сонця? Ні слова більше. До нас їде Роберт Боуер, представник португальського Taylor’s, який з собою привезе не тільки сонячні історії про кріплені вина, а й саме сонце», – розповідають у закладі.

Де: goodwine Bar, ЦУМ, вулиця Хрещатик, 38
Коли: четвер, 17 жовтня, 19:00-22:00
Скільки: 750 грн
Facebook

Офіційне відкриття бару Parakalo в Bursa

Де: Bursa, вулиця Костянтинівська, 11

Коли: п’ятниця, 18 жовтня, 21:00

Facebook

Офіційне відкриття святкує бар Parakalo на першому поверсі готельного комплексу Bursa. «Це музичний бар. Тут напої не мають назви, немає меню та обтяжливого дизайну, лише відлуння вашого діонісійського танцю, що розчиняється в чистоті простору тут і зараз», – кажуть у закладі. Parakalo почав роботу в серпні, команда вже встигла провести серію вечірок із українськими та іноземними артистами, які спеціалізуються на сучасній та експериментальній музиці. Окрім того, після 18 жовтня Parakalo почне працювати щовечора з 18:00 до 02:00.

Джаз в «Алхіміку»

На традиційний вечір із джазом запрошує бар «Алхімік» на Шота Руставелі. Джазовий супровід – від квартету Денніса Аду. Після цього вмикатиме музику Юрій Шустов. 

Де: Alchemist Bar, вулиця Шота Руставелі, 12
Коли: п’ятниця, 18 жовтня, 21:00-05:00
Facebook

Бранч із Bloody Mary у Pink Freud

Бар Pink Freud і горілка Ketel запрошують на «перший в Україні коктейльний бранч». «Приходьте вчасно, і ми навчимо готувати the best ever Bloody Mary під керівництвом наших барменів. А потім дивуйте друзів перфектною “Кривавою Мері” на власній кухні», – пропонують у барі на Подолі. Столик радять забронювати заздалегідь.

Де: Pink Freud, вулиця Нижній Вал, 19
Коли: субота, 19 жовтня, 18:00
Facebook

Обкладинка: Parakalo