Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Спецпроєкт

blank

Що треба знати бармену для участі в конкурсі World Class? Поради судді та першої і єдиної global cocktailian

Уже вчетверте в Україні пройде національний відбір чемпіонату World Class. Barout разом з організаторами конкурсу вже розповідав про досвід участі в конкурсі трьох національних чемпіонів, а також записував інтерв’ю з найкращою бар-леді 2019 року.

Щороку захід змінює випробування, які чекають на учасників, та обирає нову тематику. Незмінними залишаються корінні принципи чемпіонату. По-перше, це освітня програма World Class Studios. Барменів допускають до участі в конкурсі лише після проходження майстер-класів. По-друге, це особисті якості бармена, які цінують не менше за вигадливу міксологію. По-третє, це коктейль, який потрібно створити із заданих інгредієнтів згідно з поставленим завданням.

Більше про особливості World Class і те, яким барменом потрібно бути, щоб перемогти на світовому чемпіонаті, ми розпитали в Лорен Моут, що обіймає посаду Diageo Reserve & World Class Global Cocktailian. Лорен курує програму World Class на світовому рівні й відповідає за її розвиток з 2017 року. Про участь у конкурсі Лорен знає не лише з боку судді, а і як учасниця – вона перемогла в чемпіонаті від Канади та увійшла до десятки фіналістів World Class у 2015 році.

blank

Лорен Моут

Diageo Reserve & World Class Global Cocktailian

Що відрізняє World Class від інших змагань з барного мистецтва? Що робить його особливим?

World Class – це неймовірно цінна платформа, яка спонукає барменів і споживачів уважніше ставитися до того, що і як вони п’ють. Вона надихає, додає інновації та творчість у міксологію, пропонує реальні можливості для професійного розвитку барменів у глобальній індустрії.

blank

Зараз World Class – це така «родинна» назва в індустрії напоїв, що часто означає виняткові здібності людини, яка вказала участь у конкурсі в резюме

blank

Дух програми – це можливості для створення чудових коктейлів, це можливість працювати поруч із найкращими в бізнесі й інтеграція у світову спільноту барменів. Зокрема, для цього 2009 року ми запустили програму World Class Studios, на якій навчалися та вдосконалювали свої навички понад 350 000 барменів із 60 країн світу.

blank

Дехто думає, що World Class – це змагання з міксології. Інші вважають, що у пріоритеті самопрезентація та гостинність бармена. Чим є World Class насправді?

World Class – це про пошук, розвиток і просування найкращих у світі професійних барменів. Для чемпіонату стає дедалі важливішим надихати споживачів дізнаватися більше про найкращі світові бари, найкращих барменів, найкращий алкоголь і найкращі напої, створені з нього. Важливо, що бармени не просто готують чудові напої, вони стають справжніми амбасадорами коктейльної індустрії.

Тож програма однаково орієнтована як на якість напоїв, так і на гостинність, самопрезентацію, швидкість приготування, розповідь історій і любов до справи. Звісно, міксологія та приготування напоїв відіграють важливу роль, але World Class шукає «зразкового бармена», який поєднує всі ці якості.

blank
blank

Який вплив має World Class на світову коктейльну культуру та барну індустрію загалом?

World Class – це найбільший такий чемпіонат, що допомагає підняти планку коктейльної культури. Він водночас будує кар’єри в барній індустрії та виховує впевненість і творчість у наших гостей, що сидять на барі й можуть спробувати приготувати неймовірні напої вдома.

blank
blank
Зараз World Class – це така «родинна» назва в індустрії напоїв, що часто означає виняткові здібності людини, яка вказала участь у конкурсі в резюме. Крім того, наш інноваційний підхід до освіти приваблює та залучає барменів із різним рівнем досвіду та різним бекграундом. Навіть сьогодні World Class допомагає відзначити й модернізувати найкращі моменти у сфері гостинності.
blank

World Class – це про пошук, розвиток і просування найкращих у світі професійних барменів

blank

Чому барменам варто взяти участь у World Class? Кому, на вашу думку, варто подавати заявку на участь?

«Перемогти у World Class» не має бути єдиною метою участі бармена в конкурсі. Ми багато працювали над створенням освітньої програми найвищого рівня, до якої залучили найкращих і найвпливовіших людей індустрії.

Мережа, до якої входить приблизно 350 000 людей, – це неймовірно різноманітна родина професіоналів. І ця родина створює можливості для своїх членів із понад 60 країн.

blank

Чим переможець конкурсу 2020 року має вразити суддів?

Щороку ми шукаємо баланс технічної майстерності, таланту оповідача, азарту та смаку. Це може бути втілено у багатьох формах. Тому кожен рік сповнений несподіванок, і ми із затамованим подихом спостерігаємо за тим, як кожен бармен з індивідуальністю та харизмою працює з брендами Diageo Reserve.

Насправді ми з нетерпінням чекаємо на зустріч із цьогорічними конкурсантами та бажаємо всім успіху. Глобальний фінал World Class 2020 року запрошує кожного регіонального чемпіона приєднатися до нас в австралійському Сіднеї, щоб отримати той незабутній досвід, який дає звання «Найкращий бармен року за версією World Class».

blank
Матеріал підготовлено за підтримки
Статті на цю ж тему