Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Школа для барменів та офіціантів BSBM & BAROUT TOUR вирушає в Харків. Про що розкажуть спікери?

Після дебюту в Одесі спікери всеукраїнського туру школи барменів та офіціантів BSBM & BAROUT TOUR від Barout і Bartender School by Bacardi-Martini (BSBM) відвідають Харків. 

19 серпня, з 10:00, у барі, ресторані та коворкінгу Fabrika.space на учасників чекатимуть лекції значущих представників індустрії гостинності. А о 20:30 усі фанати авторських коктейлів на основі джину зможуть скуштувати напої з Bombay Sapphire та поринути в атмосферу гестбартендингу в барі «Коктелька».  

У кожному місті-мільйоннику у сфері HoReCa сформувався кластер людей, які підтримують одне одного та роблять класні речі разом. У Bacardi-Martini є можливість показати те, що презентують для умовних 40 людей, на всю Україну

– кажуть представники компанії

Програма лекцій:

Ігор Бровко, бар-менеджер «Время Restaurant Distillery» та «Elixir», який виступив в Одесі з лекцією-квізом «Ялівець – король всіх ботанікалів?», передав естафету другому Trade Ambassador Bacardi-Martini Ukraine – Олександру Мордасову. Він розповість про історію ялівця, вплив рослини на виготовлення джину, а також розбере інші ботанікали на прикладі Bombay Sapphire.

Участь у школі барменів та офіціантів BSBM & BARОUT TOUR безкоштовна, для цього треба подати заявку на подію через гугл-форму. Захід розрахований на 100 слухачів.

Адреси:

з 10:00 до 16:00

освітня програма в барі Fabrika.space, вулиця Благовіщенська, 1

з 20:30

гестбартендинг у барі «Коктелька», вулиця Сумська, 60

Увесь тур з освітньою програмою BSBM & BAROUT TOUR пройде з 12 серпня по 16 вересня в п’яти містах: Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі та Києві.

Матеріал підготовлено за підтримки преміального джину