Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Новий бар. Talkies Bar у стилі ар-деко на Подолі

Talkies Bar – це новий бар на вулиці Межигірській на Подолі. Особливість закладу – стиль ар-деко та авторські коктейлі, присвячені зіркам початку ХХ століття. Відкриття бару відбудеться 14 серпня. Barout показує, який вигляд має бар до офіційного відкриття.

Ідея

blank
бар-менеджер Talkies Bar Валерій Пронькін і співзасновник Олексій Таранушенко

 

 

 

Формат: коктейльний бар
Де:
вулиця Межигірська, 3
Коли: 18:00-02:00
(тестовий режим)
Facebook

Talkies Bar – це коктейльний бар на Подолі, який з партнерами запускає співзасновник мережі кав’ярень EspressoHolic Олексій Таранушенко. «Я тривалий час цікавлюся барною культурою. У 2015 році ми спробували запустити коктейльну карту в кав’ярні на Шулявці. Це виявилося складно, карта не прижилася – все-таки це різні формати. Але ідея з баром залишилася», – розповідає Таранушенко.

blank
blank
blank
blank

Керівник EspressoHolic каже, що шукав приміщення для окремого бару протягом пів року. «Щойно я знайшов це місце, одразу запропонував зустрітися Валерію [Пронькіну]. Уранці ми отримали підтвердження щодо оренди, а ввечері вже обговорювали концепцію», – додає Таранушенко. Коктейльну карту розробили разом із колишнім барменом Podil East India Company Валерієм Пронькіним. «Ми хотіли зробити кожен коктейль зі своєю історією і водночас надмірно не ускладнювати все», – каже бар-менеджер. 

Історію у Talkies закріпили й на рівні назви, якою позначали перші озвучені фільми після переходу від німого кінематографу. «Перехід від німого кіно до звукового був пов’язаний із драмою, адже це був виклик для цілого покоління акторів. Тому у цього періоду є багато історій», – розповідають у Talkies. Додають, що висловити їм повагу хотіли через коктейлі та відтворення атмосфери.

blank
blank

 

Відкриття Talkies Bar відбудеться 14 серпня о 18:00. Заклад працюватиме до кінця серпня у вечірньому форматі, а у вересні його планують перевести на роботу протягом цілого дня. «З 18:00 до 02:00 ми працюватимемо як коктейльний бар, а з 08:00 до 17:30 – як чайна», – розповідають у Talkies. За чай у закладі відповідає фахівець Сергій Дихніч. 

Місце

Співвласник Таранушенко каже, що розглядав як можливі локації приміщення й не на Подолі. «Але це місце здалося ближчим і ріднішим», – каже співзасновник мережі кав’ярень EspressoHolic, перша точка якої розташована неподалік на вулиці Хорива.


Приміщення для Talkies знайшли на розі вулиць Межигірської та Спаської. Це історична будівля, яка раніше належала купцеві та кондитеру Миколі Балабусі, розповідає Пронькін. «Кажуть, що він був відомий своїми цукатами – із ним першим поділився цим рецептом кухар Катерини ІІ», – додає бар-менеджер. До Talkies у приміщенні на першому поверсі з вікнами у внутрішнє подвір’я працювало кілька закладів.

blank
blank
blank
blank

У Talkies вирішили зробити інтер’єр бару схожим на богемні місця початку ХХ століття. «Наша концепція – бар у стилі ар-деко, але у сучасному прочитанні. Намагалися досягнути сучасної інтерпретації ар-деко, але без зайвої стилізації», – пояснює Таранушенко. 

За проєкт відповідала команда дизайнерів Ater.architects, які мають у портфоліо необістро «Асамблею» та крафтовий паб Punkraft. У просторі оголили цегляну кладку на стінах, підкреслили належність до стилю ар-деко завдяки елементам із чорним матовим кольором, золотими відтінками та увігнутими формами. Зокрема, акцент зробили на витончені світильники та дзеркала. Виділяється також підлога з чорно-білим патерном, виконана з композитного матеріалу. За технологію бару відповідав Степан Цуцман.

Бар

У барній карті Talkies – дванадцять авторських коктейлів, а також класичні коктейлі на зразок Old Fashioned і Negroni. Усі авторські коктейлі коштують 200 гривень, а класичні – 180 гривень. 

blank
blank

Бар-менеджер Пронькін радить скуштувати фірмовий напій Roaring Twenties, присвячений 20-м рокам ХХ століття. Це напій на основі рому, ігристого, лимонного тоніка та апельсинового лікера. «Я не міг не додати у цей коктейль апельсин, оскільки у той час цей цитрус обов’язково був на кожному банкеті – як екзотичний фрукт», – розповідає Пронькін. Прикрашають напій кандурином.

 

blank
blank

Окрім того, в коктейльні карті напої, названі на честь президента США Келвіна Куліджа (Coolidge), Марлен Дітріх (Dear Dietrich) та персонажа Френсіса Скотта Фітцджеральда (Mr Gatsby).

 

Валерій Пронькін, бар-менеджер Talkies

Для мене було важливо зробити не просто коктейль, а напій з певним сенсом. Хотілося, щоб кожен коктейль відображав якусь подію, певну людину. До того ж це все мало бути пов’язано між собою. Людина не просто п’є напій, вона відчуває себе частиною історії, це така маленька гра з емоцією.

blank

У Talkies Bar також пропонують кілька страв з компактного меню. Наприклад, це оливки з «Філадельфією» (100 грн), печений перець з моцареллою (130 грн), гравлакс (150 грн).

Фото: Марго Дідіченко