Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Том Холланд грає бармена в новому фільмі «Uncharted: Незвідане». У нас є до нього запитання

Фільм «Uncharted: Незвідане» виходить в український прокат 10 лютого. Це екранізація однойменної серії відеоігор із Томом Холландом («Людина-павук: Додому шляху нема») у головній ролі. 

Холланд виконує роль Нейтана Дрейка – шукача скарбів, який до початку кар’єри працює бартендером у нью-йоркському закладі.

Як розповідає актор журналу GQ, для підготовки до ролі він отримав досвід роботи в коктейльному барі готелю Chiltern Firehouse у Лондоні. Холланд каже, що ходив на зміни з командою бару і здобував навички «змішування напоїв, незвичних технік і флейрінгу».

Водначас в інтерв’ю The Hollywood Reporter він розповідав, що найбільше уваги звертав на «трюки барменів»: «Я зосереджувався на тому, щоб вивчити круті барменські трюки. Я хотів, щоб бартендери, які спеціалізуються на флейрингу, побачили, що я дійсно намагався вивчити це. Тому найбільше для мене це було про підкидання пляшок».

Фрагмент фільму «Uncharted: Незвідане» із бійкою за баром

Демонструє свої вміння Холланд у двох великих сценах фільму. На початку він виходить на вечірню зміну в барі, готує гості Negroni (жартома обігруючи назву коктейлю) і коротко розповідає його історію (детальніше про Negroni ми розповідали за посиланням). Помітно, що в барі працюють лише з напоями від компанії Pernod Ricard: у кадрі помітні горілка Absolut, джин Beefeater та аперитив Ricard.

У наступній сцені за баром Холланд маскується як бармен у нічному клубі Барселони, змішуючи напої в шейкері й готуючи гостям коктейлі. Замовляють йому Gin & Tonic, але він готує інший коктейль, віддаючи його безкоштовно.

Згодом починається бійка з антагоністами, в процесі Дрейк кепкує з них пропозиціями інших коктейлів: Pina Colada та Sex on the Beach найманим убивцям із Балкан не сподобалися. Вдається викрутитися йому, використовуючи барні інструменти як зброю: у хід ідуть джигер, сито і підпалений спиртний напій.

Трейлер фільму «Uncharted: Незвідане»

У ще одній сцені в Барселоні, вже не за баром, Дрейк у виконанні Холланда куштує червоне іспанське вино, але тримає винний келих не за ніжку, а за верхню частину, зігріваючи таким чином напій руками. Такого професійний бармен точно би не допустив. 

Виправляється Нейтан Дрейк у сцені, коли вони з партнером потрапляють на загублений корабель Фернандо Магеллана, і в персонажі Холланда перемагає професійний інтерес – він вирішує скуштувати міцний напій (скоріш за все, ром?), який століттями зберігався на судні.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка та ілюстрації: B&H Film Distribution