Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Японський новий рік та вініл: що робити на вихідних

Barout розповідає, як провести вечори четверга і п’ятниці та вихідні – зібрали головні барні події міста.

Wood You Like Bar

N::B Cocktails Bar проведе гостьову зміну в закладі Wood You Like Bar, присвячену новорічному святкуванні в Японії − осегацу. Тоді у буддистські храми приходять помолитися і попросити благополуччя собі та близьким. «Тому в цей четвер запрошуємо вас у наш Храм, де завдяки двом самураям зануримося в атмосферу японського свята», − кажуть у барі. 

Коли: четвер, 9 грудня, 20:00-00:00
Де: Wood You Like Bar, вулиця Межигірська, 24
Facebook

«Бездельники»

У «Бездельниках» влаштовують вже традиційні вечірки Сила винила. Цього разу у барі слухатимуть платівки від Ірини Розумної.

Коли: четвер, 9 січня, 22:00-01:00
Де: «Бездельники», вулиця Саксаганського, 38
Facebook

Parakalo

Київська артистка Rachel Zukerman виступить у музичному барі Parakalo в готельному комплексі Bursa. Послухати електро, хаус і постпанк у барі можна буде починаючи з 21:00.

Коли: п’ятниця, 10 січня, 21:00
Де: Parakalo, вулиця Костянтинівська, 11
Instagram

Gol’da Bar

Заклад Gol’da Pita-Bar від власників «Алхіміка» продовжує серію гест-бартендингів за участі цікавих людей. Цієї п’ятниці за бар стане бренд-амбассадорка Campari Group і співзасновниця Wood You Like Bar − Маша Урсу.

Коли: п’ятниця, 10 січня, 20:00-02:00
Де: Gol’da Bar, вулиця Шота Руставелі, 12
Facebook

«Хвильовий»

«Хвильовий» кличе на вечірку Equilibro, де за пультом стоятимуть співзасновник закладу Андрій Янковський і Нестор Барчук. Обіцяють сонячний трайбл-хаус, етно-біти джемб і дримб та індустріальну музику.

Коли: субота, 28 грудня, 22:00-04:00
Де: «Хвильовий», вулиця Верхній Вал, 18
Facebook

Like A Local’s Wine Bar

Виконавець Тарас Галаневич aka Galatar виступить у Like A Local’s Wine Bar зі своїм етно-електронним проєктом OY Sound System. «Його плейлист зовсім нетиповий, він насичений етнікою, дуже часто балканською, близькосхідною, африканською, українською, а ще частіше – життєствердною», – кажуть про виконавця у барі.

Коли: п’ятниця, 10 січня, 21:00
Де: Like A Local’s Wine Bar, вулиця Січових Стрільців, 26
Facebook

Gram

На вінілову вечірку запрошують і в барі Gram. У цю суботу можна буде почути треки від тандему діджеїв Deema Fonque та Pavel Plastikk, які ставитимуть раритетну музику.

Коли: субота, 28 грудня, 22:00
Де: Gram, вулиця Січових Стрільців, 21
Facebook

«Алхімік»

Alchemist Bar запрошує на вечірку Adult Pop, де гратимуть Andrii Smirnov та Stereoigor Panasenko. «Духовні шамани, володарі таємних патернів людського серця з до-атлантичних часів, ближче до півночі запускають свій музичний континуум P в ефірі “Алхіміка”!», − розповідають у барі.

Коли: субота, 11 січня, 21:00-05:00
Де: Alchemist Bar, вулиця Шота Руставелі, 12
Facebook

Текст: Ірина Лесишин

Обкладинка: Gram