Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

10 найбільш популярних брендів горілки 2020 року в барах світу

Удев’яте поспіль Ketel One очолив рейтинг найбільш популярних брендів горілки 2020 року в провідних барах світу, свідчить щорічний рейтинг журналу Drinks International. 

У понад половині опитаних барів голландський бренд, що належить Diageo та родині Нолет, увійшов до топ-трійки видів горілки, ще 30% назвали його лідером. 

 1. Ketel One
 2. Grey Goose
 3. Absolut
 4. Belvedere
 5. Stolichnaya
 6. Tito’s
 7. Beluga
 8. Russian Standard
 9. Wyborowa
 10. Skyy

Вшосте поспіль друге місце займає бренд Bacardi Limited Grey Goose. Закріпилися на позиціях й Absolut і Belvedere, на одне місце покращив становище бренд Stolichnaya. 

 • Рейтинг Drinks International має на меті дослідити, які напої користуються попитом у барній індустрії за рік. Упорядники кажуть, що мають на меті показати стан ринку і його динаміку за рік, а також його вплив на барну індустрію, а не дослідити точну кількість проданих напоїв.
 • Для підготовки рейтингу використали інформацію, надану 100 барами з 33 країн світу (Україна до списку не увійшла). Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Ketel One