Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

10 найбільш популярних брендів віскі в барах світу: рейтинг Drinks International

Найбільш популярні міцні напої 2020 року в провідних барах світу назвали в щорічному рейтингу журналу Drinks International.

У рейтингу шотландського віскі лідерство зберіг бренд Johnnie Walker, який посідає перше місце в категорії водинадцяте за минулі дванадцять років. За 2020 рік близько чверті опитаних барів назвали бренд Diageo найбільш популярним шотландським віскі, ще третина додала його в топ-трійку. 

Другу позицію посів бренд Monkey Shoulder, а третю – односолодове Macallan. Покращили позиції в рейтингу у порівнянні з попереднім роком бренди Dewar’s від Bacardi та Balvenie від William Grant & Sons. 

 1. Johnnie Walker
 2. Monkey Shoulder
 3. Macallan
 4. Dewar’s
 5. Balvenie
 6. Chivas Regal
 7. Laphroaig
 8. Talisker
 9. Glenfiddich
 10. Ardbeg

У рейтингу американського віскі лідерську позицію залишив за собою інший бренд Diageo Bulleit, який очолив список утретє за чотири роки. Єдина зміна у рейтингу в порівнянні з 2019 роком – відсутність Jim Beam. 

 1. Bulleit
 2. Buffalo Trace
 3. Woodford Reserve
 4. Maker’s Mark
 5. Michter’s
 6. Jack Daniel’s
 7. Wild Turkey
 8. Elijah Craig
 9. Four Roses
 10. Rittenhouse

Не змінився лідер і в рейтингу ірландського віскі, 53% опитаних барів назвали найбільш популярним бренд Jameson. Ще 11% віддають перевагу Teeling, а 7% – Bushmills. Новачок рейтингу – JJ Corry. 

 1. Jameson
 2. Teeling
 3. Bushmills
 4. Redbreast
 5. Tullamore Dew
 6. Green Spot
 7. Connemara
 8. Roe & Co
 9. Slane
 10. JJ Corry

 • Рейтинг Drinks International має на меті дослідити, які напої користуються попитом у барній індустрії за рік. Упорядники кажуть, що мають на меті показати стан ринку і його динаміку за рік, а також його вплив на барну індустрію, а не дослідити точну кількість проданих напоїв.
 • Для підготовки рейтингу використали інформацію, надану 100 барами з 33 країн світу (Україна до списку не увійшла). Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру