Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

10 найбільш популярних лікерів 2020 року в барах: рейтинг

Ушосте поспіль Campari очолив рейтинг найбільш популярних брендів лікерів і біттерів 2020 року в провідних барах світу, свідчить щорічний рейтинг журналу Drinks International.

Першим вибором у категорії Campari назвали 18% опитаних барів. Передусім це пов’язують з популярністю коктейлю Negroni, який вкотре посів друге місце в рейтингу найпопулярніших класичних коктейлів 2020 року.

 1. Campari
 2. Chartreuse
 3. Giffard
 4. Cointreau
 5. Merlet
 6. Antica Sambuca
 7. Italicus
 8. Ancho Reyes
 9. St-Germain
 10. Disaronno

Незмінними в порівнянні з минулим роком залишилися перші п’ять позицій. Залишили список Jagermeister, Bols і Luxardo, їх замінили Disaronno, Antica Sambuca та Italicus.


 • Рейтинг Drinks International має на меті дослідити, які напої користуються попитом у барній індустрії за рік. Упорядники кажуть, що мають на меті показати стан ринку і його динаміку за рік, а також його вплив на барну індустрію, а не дослідити точну кількість проданих напоїв.
 • Для підготовки рейтингу використали інформацію, надану 100 барами з 33 країн світу (Україна до списку не увійшла). Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Campari