Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

10 найпопулярніших брендів вермуту в барах світу: рейтинг

Antica Formula повернув лідерство в рейтингу найбільш популярних брендів вермуту в провідних барах світу за версією Drinks International. Торішній лідер списку Cocchi посів друге місце, замкнув чільну трійку Martini.

Заснований у 1786 році виробник Antica Formula обрали як номер один 23% опитаних барів. Раніше бренд очолював рейтинг категорії у 2016 і 2018 роках. 

 1. Antica Formula
 2. Cocchi
 3. Martini
 4. Dolin
 5. Mancino
 6. Cinzano
 7. Noilly Prat
 8. Belsazar
 9. La Quintinye Vermouth Royal
 10. Yzaguirre

П’яту позицію зберіг виробник Mancino, заснований у 2011 році. Торік бренд вивели на ринок України, Barout записував інтерв’ю із засновником Джанкарло Манчіно

Двома новачками рейтингу стали Yzaguirre та La Quintinye, у порівнянні з минулим списком вони витіснили Lustau та Del Professore. 


 • Рейтинг Drinks International має на меті дослідити, які напої користуються попитом у барній індустрії за рік. Упорядники кажуть, що мають на меті показати стан ринку і його динаміку за рік, а також його вплив на барну індустрію, а не дослідити точну кількість проданих напоїв.
 • Для підготовки рейтингу використали інформацію, надану 100 барами з 33 країн світу (Україна до списку не увійшла). Критерієм додання бару до списку були «перемоги чи номінації на міжнародних конкурсах». Зокрема, це учасники списків The 50 World’s Best Bars і Spirited Awards, регіональних конкурсів, а також рейтингу міжнародних версій журналу Time Out.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Antica Formula