Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

$100 млн виділить на відновлення барів після коронавірусу Diageo

100 мільйонів доларів виділила на підтримку барів найбільша алкогольна компанія світу Diageo. Для цього виробник Johnnie Walker і Tanqueray запустив програму і фонд Raising the Bar.

«Ми запустили нову глобальну програму для підтримки барів і пабів, аби вони могли повернути гостей і відновитися після пандемії Covid-19», – йдеться у повідомленні Diageo. «Бари та паби – це серце нашої спільноти. Ми запустили програму, оскільки чимало закладів постраждали від кризи і дуже потребують відновлення роботи», – додав виконавчий директор Diageo Іван Менезес. 

Raising the Bar почне працювати з липня, програма розрахована на два роки. Серед ініціатив – підтримка барної спільноти та робочих місць у межах сфери. «Програма створена на основі глобального опитування власників барів, покликаного визначити головні потреби барів після відновлення роботи. Серед топ-пріоритетів – гігієнічні засоби, цифрова підтримка та практичні заходи для трансформації закладів», – пояснюють в компанії. Наприклад, у Великій Британії Diageo надаватиме закладам «гігієнічні набори» із санітайзерами, масками та рукацями, а також допомагатиме із онлайн-системами безготівкової оплати та мобільним барним обладнанням. 

Зокрема, мова йде про барні спільноти Нью-Йорка, Лондона, Единбурга, Дубліна, Белфаста, Мехіко, Сан-Паулу, Шанхая, Делі, Мумбаї, Бангалуру, Найробі, Дар-ес-Саламу, Кампали та Сіднея.

Керівник Diageo Менезес додав, що компанія закликає уряди також підтримати барну сферу у непростий час. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру


Обкладинка: Diageo