Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Репер 21 Savage став обличчям текіли Avion

Обличчям бренду текіли Avion став номінований на «Ґреммі» репер 21 Savage.

«21 Savage – Avion. Він є уособленням польоту, моди і творчості без меж. Як пілот-початківець він об’єднується з нами через спільну любов до безмежжя неба», – кажуть в Avion.

Нову рекламну кампанію Depart, Elevate, Arrive бренд присвятив столиці Мексики Мехіко та професіоналізму людей, які працюють в авіаційній індустрії.

«Я виріс із мрією літати та отримав ліцензію пілота, щойно отримав таку можливість. Коли я літаю в небі, це відчуття ні з чим неможливо порівняти. У небі немає заторів, немає кордонів. Це відчуття безмежжя я хочу переносити на все, з чим працюю», – додає 21 Savage.


21 Savage – репер, який має спільні роботи з Drake, Childish Gambino та Post Malone. Кліп на спільний трек із Post Malone “Rockstar” зібрав понад 550 мільйонів переглядів на YouTube.

На початку року 21 Savage звинуватили у відсутності права на проживання у США: він народився у Лондоні і є громадянином Великої Британії, але з 2005 року жив у Сполучених Штатах. Нині ведеться судовий процес з цього приводу.


Раніше ми показували, як Post Malone грає у пиво-понг на шоу Джиммі Феллона.

Також ми розповідали про свої бренди напоїв від акторки Сари Джессіки Паркер, зірок серіалу Breaking Bad і співзасновника Joy Division.


Обкладинка: Avion