Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

44 млн пляшок лікерів продали у Британії за рік: через популярність домашніх коктейлів

Продажі лікерів у Великій Британії зросли на 27% за рік і досягнули 44 мільйонів проданих пляшок, йдеться у звіті Торговельної асоціації вина та міцного алкоголю (WSTA). Асоціація аналізувала дані з вересня 2020 до вересня 2021 року, пише The Spirits Business.

Вартість категорії досягнула 561 мільйона фунтів стерлінгів. В асоціації пояснюють таке зростання популярністю лікерів для приготування домашніх коктейлів.

«Категорія лікерів охоплює низку кольорів і смаків, завдяки чому лікерні напої дуже популярні у соцмережах. Оскільки в першій половині цього року людям довелося шукати різні способи зробити свої вихідні яскравішими під час карантину, ми побачили бажання експериментувати з новими напоями», – коментує виконавчий директор WSTA Майлз Біл.

Також за рік зросли продажі текіли – у Британії продали понад 1,5 мільйона пляшок у магазинах і супермаркетах. Британці стали менше використовувати текілу для коктейлів і частіше пити її у чистому вигляді, додають в асоціації. Вартість категорії текіли зросла на 39% і досягнула 33 мільйонів фунтів стерлінгів. 

Найпопулярнішим алкоголем залишається горілка – за рік продали понад 102 мільйони пляшок. На другому місці віскі з 86 мільйонами пляшок, третє займає категорія джину – за рік продали понад 73 мільйони пляшок.

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Campari