Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

6 трендів 2020 року в барній сфері – Bloomberg

Шість головних трендів в індустрії міцних напоїв на 2020 рік виділила інформаційна агенція Bloomberg. 

«Протягом останнього десятиліття ми пройшли через багато трендів, частину з яких ми раді залишити позаду. Утім, певні з них продовжуватимуть впливати на те, як ми будемо пити наступному році і надалі. За останні десять років на це впливали і радикальні зміни у загальних смаках, і робочі звички, і методи споживання інформації, і гіперполяризована політика. Наступне десятиліття теж залежатиме від цих чинників. Власне, ці шість трендів визначатимуть наші звички у споживанні напоїв найбільше», – пише редакторка Bloomberg Аманда Шустер. 

  • Крафтові напої;
  • Напої від зірок;
  • Преміальні бренди міксів;
  • Слабоалкогольні напої;
  • Коктейлі на основі біттерів;
  • Вплив Instagram на культуру споживання;

Bloomberg переконаний, що у 2020 році і наступному десятилітті зростатиме вплив Instagram і культури зірок. Водночас алкогольні компанії продовжуватимуть розвивати ринки слабоалкогольних і безалкогольних напоїв.

У коктейльній сфері, у свою чергу, ставку пропонують зробити на біттери, «оскільки за останніх кілька десятків років американці нарешті привчилися цінувати гіркоту в смаку». 

У категорії «напоїв від зірок» Bloomberg виділяє вплив кількох співпраць: оскароносного актора Меттью Макконахі та виробника бурбону Wild Turkey, а також зірки «Дедпула» Раяна Рейнольдса, який став співвласником бренду джину Aviation. 

Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Aviation