Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

800 закладів закрили в Україні за вихідні через порушення «карантину вихідного дня» – поліція

Більше 2400 суб’єктів господарювання, тобто закладів торгівлі, громадського харчування та спортивних залів закрила Національна поліція за вихідні 14-15 листопада, повідомляє голова Національної поліції України Ігор Клименко. З них майже 800 – заклади громадського харчування.

«Впродовж цих вихідних поліцейські пильно стежили за дотриманням вимог “карантину вихідного дня”, передбаченого рішенням уряду. Загалом поліція за суботу-неділю закрила понад 2400 суб’єктів господарювання, які працювали всупереч постанові Кабміну. Серед них більше 1,5 тисячі закладів торгівлі, майже 800 закладів харчування, близько 30 нічних клубів та 20 спортзалів», – заявив Клименко в коментарі Інтерфакс-Україна.

За дві доби поліція склала майже 2000 адмінпротоколів за порушення карантину на відповідальних осіб, а також розпочала дев’ять кримінальних проваджень. «До вжиття заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу та посилення публічної безпеки і порядку на території держави залучено близько 20 000 правоохоронців. Зокрема працювали 1542 рейдові групи, які перевірили понад 17 тисяч суб’єктів господарювання», – додали у Нацполіції в заяві від 15 листопада.

Голова Нацполіції доповнив, що найбільше порушень «карантину вихідного дня» зафіксували в регіонах, де представники місцевої влади офіційно заявили, що відмовляються виконувати рішення Кабміну. «Це – Львівська, Дніпропетровська, Тернопільська, Черкаська, Одеська області. Крім того, також багато порушників виявили в столиці та на Київщині», – уточнили в Національній поліції.  


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру

Обкладинка: Національна поліція