Щоб сторінка завантажувалася коректно, рекомендуємо відімкнути Adblock у браузері.
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter

Адаптивний карантин в Україні: 2 області в «червоній» зоні, ще 7 – у «помаранчевій»

Два регіони України потрапили у «червону» зону адаптивного карантину, сім визначили як «помаранчеві», а решта опинилися в «жовтій», повідомляє Міністерство охорони здоров’я. Відповідні обмеження почнуть діяти 24 лютого.

«Червоний» рівень епідемічної загрози встановили в Чернівецькій та Івано-Франківській області. «Помаранчевий» – у Вінницькій, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Луганській і Тернопільській.

Повністю заборонена робота барів і ресторанів у регіонах із «червоним» рівнем, також в областях із таким статусом заборонена робота громадського транспорту, закладів освіти та культури, а також ТРЦ.

У «жовтій» зоні, де зараз перебуває більшість областей України, буде заборонено:

  • працювати ресторанам, кафе, барам після 00:00 та до 07:00 (доставка та замовлення на винос дозволені).
  • проводити масові культурні та розважальні заходи за участю більше однієї особи на 4 квадратні метри площі будівлі або території або наповненістю залів понад 50% місць у кожному окремому залі;
  • працювати нічним клубам, ресторанам, кафе, барам, організовуючи святкові заходи, банкети чи майстер-класи.

«Помаранчева» зона передбачає ті ж обмеження, що й «жовта» зона. Але у цій зоні можуть посилювати обмеження.

«Міністерство охорони здоров’я України щодня оновлює ознаки для визначення регіону із значним поширенням Covid-19 та публікує їх на цій сторінці сайту. […] На підставі цих ознак Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій раз на сім днів приймає рішення про встановлення на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону рівня епідемічної небезпеки “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний”», – пояснюють в міністерстві. Оновлюватимуть зони раз на два тижні.


Підписуйтеся на Barout у Telegram – там усі головні новини і тексти про барну культуру